Asus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Gücünü ve ayrıcalığını yenilikten alan ve kaliteden asla ödün vermeyen ASUS; ekran kartları, monitörler, masaüstü bilgisayarlar, sunucular, kablosuz çözümler, cep telefonları ve ağ cihazlarını içeren geniş bir ürün yelpazesi ile yeni dijital çağın önde gelen şirketlerinden birisidir. Bugünün ev ve ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarını mükemmel ölçüde karşılayan ürünler tasarlamakta ve üretmektedir. ASUS, 2009 yılında 3.268 ödül kazanmıştır ve Eee PC™ ile bilgisayar sektöründe devrim yaratmıştır. 10.000 üzerinde global personeli ve dünya klasındaki ARGE tasarım ekibi ile 2009 yılında 7.5 milyar Amerikan Doları gelir elde etmiştir.

ASUS, BusinessWeek’in InfoTech 100 listesi içerisinde yer almaktadır ve son 12 yıldır üst üste bu listede bulunmaktadır.

Asus eski kalitede laptop üretmiyor. Bazı modeller aşırı dandik ve kalitesiz.

Asus iyidir ama şu an kullandığım Asus Wi-Fi adaptörü beni üzüyor biraz :( Başka da bir sorunum yok kendileriyle.

Her ürünlerinin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum, sırf ASUS bandı var diye 200₺ fazladan vermem şahsen hiçbir ürüne.

Asus her konuda iyi değil bence. Laptopları eskiden beri soğutma ve hoparlör olarak çok güzel ama telefon ve modemini de kullandım onlar için iyi yorum yapamayacağım.

Konu hortlamışken yazayım aldığım Asus ürünlerinde fabrika çıkışlı ışık sızması, piksel hataları ve parlaklık ekran mat sorunları vardı. Yani servisi iyi ve parça değişimi yapıyor ama sıfır aldığın üründe sorun çıkıyor bunu göz ardı edemeyiz değil mi? şahsen çok şikayet okuyorum dizüstü bilgisayar ve monitör alırsanız %50 ihtimalle panelde ışık sızması ile gelecektir deniliyor. Tertemiz kullanmama rağmen kasası soyuldu ve elimi koymadan yazıyorum. Dizüstü bilgisayar alma durumun olsa şimdi ne alırsın diye sorsalar günlük kullanım için Asus alırım derim çünkü ses yok. :) Asus son 2 yılda vasat malzeme kalitesinde ürünler üretiyor ama bu kadar sessiz bilgisayarı başka marka yapamıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı