ASUS'tan incecik, 4K ekranlı ve çok güçlü dizüstü oyun bilgisayarı GX500

Pcmonster

Hectopat
En iyi cevaplar
0

Donanım dünyasının ünlü ismi ASUS, Computex 2014′te fırtınalar estirdi. Art arda etkileyici ürünler tanıtan ASUS, öyle bir oyun bilgisayarı tanıttı ki, her yerde oyun oynamak isteyenler bu bilgisayara aşık olacak. GX500 kod adlı bilgisayar, sadece 19mm kalınlığı, 4K Ultra HD ekranı, Intel Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce GTX860M ekran kartıyla dikkat çekiyor.

Piyasadaki üst düzey dizüstü oyun bilgisayarlarından farklı olarak sadece 2,2kg ağırlığa sahip olan ASUS GX500, %100 NTSC renk gamutuyla en gerçekçi renkleri sunmayı vaat ediyor. Razer Blade ile sıkı bir rekabete gireceğine kesin gözüyle baktığımız ASUS GX500′ün fiyatı ve çıkış tarihi şimdilik belli değil.

T

The Witcher

Ziyaretçi
GTX 860M'in 4K'yı kaldırabileceğini düşünmüyorum. Çok dengesiz bir seçim olmuş. En az GTX 880M koyulmalıydı. :)

Çağdaş Çağ

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dünyanın Başkenti İstanbul
GTX 860M'in 4K'yı kaldırabileceğini düşünmüyorum. Çok dengesiz bir seçim olmuş. En az GTX 880M koyulmalıydı. :)
Dediğiniz ekran kartı konulsaydı, bu kadar ince olabilir miydi?

KS
Pcmonster

Pcmonster

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Gtx Titan Sli ile 2K da Crysis 3 de 40 fps veriyor Full HD de 70 Fps düşün yani :D

T

The Witcher

Ziyaretçi
GTX 860M'i hafife almıyorum. 1080p'de iyi işler çıkaran bir kart ancak 4K'da hiç de iyi bir performans sergileyemez diye DÜŞÜNÜYORUM. Lafın gelişi "güldürme beni" dedim :)

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Biliyorum. Bende şaka yaptım :D. Sonuçta 4K'da nasıl bir performans gösterdiğini dizüstü bilgisayar çıkınca göreceğiz.

T

The Witcher

Ziyaretçi
Dediğiniz ekran kartı konulsaydı, bu kadar ince olabilir miydi?
GPU'ların kalınlıkları aynı sadece istediği güç farklı. GTX 880M koyulsaydı 5-6 mm daha kalınlaşacaktı ki bu da fazla göze batmayan bir unsur. Muhtemelen bunun fiyatı baya bi yüksek olur, bari bir GTX 880M felan koysalarda alan adamlar rahat etse. :)

Yeni konular

Yukarı