Atatürk, askerlerin kurs yönergesinden çıkarıldı!

Günaydın arkadaşlar. Bu sabah böyle bir haber gördüm. Geçtiğimiz günlerde orduya sarıklıların alınması haberinden sonra da bu haberin gelmesi artık kafayı yedirtti. Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor? Eski bir askeri öğrenci olarak bu haberleri görünce içim içimi yiyor. Anlayamıyorum, birisi bana bunu açıklasın lütfen. Bir ülkenin kurucusundan uzaklaşması ne demek ya? O ordu biter biter. Sizlerin de bu konu hakkında görüşlerini bekliyorum.

1617091961608.png

Haber kaynağı : Atatürk, askerlerin kurs yönergesinden çıkarıldı

Son düzenleyen: Moderatör:
@Alfred Lafonde sence hiç kimsenin tepki vermemesi normal değil mi?Ortalık çalkalanırdı böyle bir durum olsaydı.
Neden zoruna gitti? Siyasilerden bu konuyla ilgilenmesi gereken, açıklama yapması gereken kişi "o".
Neyse yalan bir haber için tartışmayacağım.

Ne yapacaklar ya, çok farlı düşüncelerim var ama... Normal karşılıyorum artık. Ha bir de iktidarı savunanları etiketlemeseniz mi şöyle konulara, alacağınız cevap belli zaten. Ne olursa olsun fikirleri de değişmeyecek, kendinizi sinirlendirmeyin boş yere. Hehe deyip geçmek en iyi seçenek. 😃 👍

O baştaki malum hükümet ve onların dalkavukları bu gidişle sonraki nesle Atatürk'ü hiç anlatmamaya yeltenecekler. Keşke şöyle adam gibi bir muhalefete sahip olsaydık. Bu gidişatın durması gerek.

Muhalefetin tek bildiği sövmek maalesef. Başındaki kişi daha Atatürk'ün ilkelerini sayamıyor bir de Atatürk'ün partisini yönetiyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı