Atatürk hakkında alanılabilecek kitaplar

keremkoc060

Decipat
Katılım
10 Ağustos 2020
Mesajlar
1.242
Çözümler
4
15 yaşındayım fikirlerini ve anılarını öğrenmek için 2 tane kitap alacağım. Anlayabileceğim bir şekilde olsun ve param az olduğu için cidden güzel olanları önermenizi istiyorum.
 
KS
KS
keremkoc060

keremkoc060

Decipat
Katılım
10 Ağustos 2020
Mesajlar
1.242
Çözümler
4
Tabii ki basta Nutuk, onu profil fotografina koymaktan ote tanimani saglayacak.
Elbette ki hepimiz Atatürk'e hayranız gif özelliği geldiğin de heyecanla koymuştum. O zamanlar ağır geleceğini düşündüğüm için okumamıştım hakkında ki kitapları.
Nutuk'tan sonra Çankaya'yı okumanı tavsiye ederim.
Çankayanın farklı basımları ve az bilinen siteler de var. Nereden güvenilir olarak alacağımı bulamadım, rica etsem güvenilir ucuz bir sitenin linkini atar mısınız?
 

THE J O K E R

Femtopat
Katılım
13 Ağustos 2021
Mesajlar
85
Yer
Sakarya

Metin özdamarlar'ın Mustafa ve Kemal kitaplarının seti aslında ayrı satılmıyorda set olarak geçiyor. Kitapta 1881'den 1923'e kadar olan Atatürk'ün hayatını anlatıyor. Kitabın içeriği çok iyi ben 13 yaşındayım bizim sınıfımıza sosyal ogretmenimiz sayesinde özel imzalı olarak merin özdamarlar tarafından gönderilmişti o yüzden bu kitap benim için ayrı bir özeldir. Kitaptaki anlatım dili çok sadece çok rahat anlayabilirsin. Ayrıca kitabin içerisi resimli ve o resimlerde belgeler fotoğraflar var. Gayet güzrl bir kitap ben okurken çok zevk almıştım. Nutuktan sonra gayet güzel gider bence.
 
Yukarı