Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

İktidarı kollamıyorum yanlış anlaşılmasın. Benim düşünceme göre şuan hiçbir parti veya yönetici bu ülkeyi hiçbir şekilde düzeltemez , kim gelse gelsin düzelmeyecek. Sadece parka dönüştürülmesini mantıklı buluyorum. Adında atatürk geçmeseydi yerine park yapıldığında eminim kimse bu kadar laf etmezdi. Konu bu da değil. Park olmasını mantıklı bulmam. Bende mültecileri istemiyorum. Daha yeni onlara bedava kermes düzenlendi diye bir şey gördüm çıldırdım. Ben daha bir kere kermese gittim onu da kurs götürdü ve parasını verdik. Onlar bedava yediler. Bazıları var gerçekten çalışıyor türkçe biliyor hayatını gerçek anlamda düzene kurmuş. Onlara da lafım yok ama sokakta boş boş gezen milletin fotoğraflarını çeken vatandaşlığı olmayan insanları bende istemiyorum. Birde mültecileri yollamak için iktidardan önce tüm iş verenleri güzel bir pataklamak gerekir. Daha ucuza çalışıyor sigorta istemiyor masrafı yok diye hep bu mültecilere iş verip durdular. Kendi içimizdeki fırsatçılar bizi zaten daha berbat yapıyor. Buna rağmen kalkıp sadece bir park meselesinden dolayı iktidarı savunduğumu düşünüyorsun. Oy zamanı gelse kimseye vermem bile.
"Kimseye oy vermeyecekmiş" bakın.

Kimseye oy vermemek ne demek? AKP yine kazansın demek.

İktidarın" AKP'de kötü, diğerleri de kötü" diyen troll'lerinin de var olduğunu biliyoruz.

Özet: AkTroll'sün.

"Kimseye oy vermeyecekmiş" bakın.

İktidarın AKP'de kötü, diğerleri de kötü diyen troll'lerinin de var olduğunu biliyoruz.

Özet: AkTroll'sün.
Ya sokakta gezen cahil dayılar gibisin kelime dağarcığın bile yok kaç mesajdır tek yazdığın "troll" abi sende başka kelime yok mu ya ? Kimseye oy vermeyi düşünmemem neden AKP oluyor onu tutsam ona verirdim ne vermemezlik yapayım ? Şuan sence bu ülke bu durumdan kurtulabilir mi ? Tek yaptığın onu diyen troll bunu diyen troll yazıp durmak zaten.

Umarım şaka, ironi falandır bu dediğin. Hiç bir insan bu kadar kör olamaz çünkü. Gerçi senin gibiler var :D İsim verirsem dava yiyebilirim :D
İktidarın sözde yapıyor gibi gösterilen bir sürü projesi ve haberleri yapıldığı gibi yalan olan bir sürü şey var. İnsan neye inanmak istiyorsa onu doğru kılıyor. Sözde yapıyor olarak gösteren ve destekleyen haber kanalını herkes biliyordur.

Ya sokakta gezen cahil dayılar gibisin kelime dağarcığın bile yok kaç mesajdır tek yazdığın "troll" abi sende başka kelime yok mu ya ? Kimseye oy vermeyi düşünmemem neden AKP oluyor onu tutsam ona verirdim ne vermemezlik yapayım ? Şuan sence bu ülke bu durumdan kurtulabilir mi ? Tek yaptığın onu diyen troll bunu diyen troll yazıp durmak zaten.

"dur kelime dağarcığı vb. konuyla alakasız şeyler yazayım ki konu dağılsın"

İBB'ye sallamalar, "açlıktan ölmek falan abartı yeaa" demeler. AkTroll ilan edilince bi anda en azılı AKP muhalifiymiş gibi davranıp "oy vermeyeceğini" özellikle vurgulamalar. Bunlar klasik AkTroll taktikleri, ezberledik artık.

"dur kelime dağarcığı vb. konuyla alakasız şeyler yazayım ki konu dağılsın"

İBB'ye sallamalar, "açlıktan ölmek falan abartı yeaa" demeler. AkTroll ilan edilince bi anda en azılı AKP muhalifiymiş gibi davranıp "oy vermeyeceğini" özellikle vurgulamalar. Bunlar klasik AkTroll taktikleri, ezberledik artık.
Konuyu dağıtma amacım yok. Tek dediğin troll olduğundan oraya vurgu yaptım. Açlıktan ölmek ile intihar etmek farklı. İntihar bilerek yapılıyor ve senin dediğine göre çok kişi intihar etmiş. Kaynak ne bilmesem de sen böyle söylüyorsun. Azılı AKP muhalifiymiş gibi oy vermeyeceğimi belirtmem falan sana göre öyle duruyor ama ben zaten kimseyi haklı bulmuyorum. Hiçbir partiyi savunmamam beni böyle yapmıyor ama bunu sen idrak edemeyip böyle söylüyorsan sana yapacak bir şeyim de yok. Kaç mesaj önce iyi günler dilemiştim ama sadece işinize geleni görmekten başka yapacak bir şeyiniz kalmamış.

Resimdekilerle gerçeğinin pek alakası olmuyor maalesef genelde. Nefes alayım diye gidiyorsun her yer izmarit, dumandan geçilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı