Atatürk'ü tarihten biri ile karşılaştırmanın cezası var mı?

Bu ne biçim savunma hocam, istersen aç dertleş tabii senle de dalga geçmezlerse. Ayrıca arkadaşınki kadar olacağını sanmam takıntınızın çocukta direkt OKB var. Zor bir hastalık yaşı da küçük psikoloğa gitmezse hayatı mahvolacak.
Belki bir gün konu açarım ama hayatımı bilmiyorsun ben bu arkadaştan çok daha kötüyüm muhtemelen.

Eki Görüntüle 1489331
Arkadaşta OKB hastalığı var ve psikolojik siz de dalga geçiyorsunuz. Çocuğun troll olduğu yok takıntısı var neyse dalga geçen arkadaşlara hayatta başarılar. Forumda gerçekten çok boş insanlar var çocuk forumu bıraktı sizin yüzünden.

İyide hocam madem bu kadar takıntılı bir adamsın bunu kendinde biliyorsun ne diye sonradan endişe edebileceğin hareketlerde bulunursunki en azından bir şey yapmadan önce iki kez düşünsün ve tabii ki durumu ailesine anlatıp psikoloğa gitmeli.

İyide hocam madem bu kadar takıntılı bir adamsın bunu kendinde biliyorsun ne diye sonradan endişe edebileceğin hareketlerde bulunursunki en azından bir şey yapmadan önce iki kez düşünsün ve tabii ki durumu ailesine anlatıp psikoloğa gitmeli.
Hocam, yazmasını ben de doğru bulmuyorum fakat yaşı küçük. Psikoloğa zaten gitmeli ama belki ailesi geri kafalıdır veya ailesiyle kavgalıdır falan.

1660894560911.png

Bunlar yemiyor kardeşim sen mi yiyeceksin. Atatürk'e hakaret edeni göndereceksin aslında ülkeden aklı başına gelsin.

Ya hocam bu kadar panik olmayın ya. Sanal ortam bu. Çatır çutur sövenleri dava etmiyorlar sizi etseler ellerine bir şey geçmez çünkü dava boş olduğundan düşer.

Ay yeter be kardeşim! Sen azılı suçlu falan mısın? Bu ne sürekli şu suç olur mu, bu suç olur mu falan?

Haklı isyan.

Selam, az önce TikTok'ta biri Atatürk ile WW2 liderlerini karşılaştırıyordu. Ben de hepsi yanlış yazdım. Sonradan Atatürk çıkıyormuş videoda hepsinden büyük olarak. Onu görmemiştim, düzelttim. Biri son anda kurtulduğumu yoksa dava edileceğimi söyledi. Bu bu konular hakkında açtığım son konu olacak sonra hiç buraya yazmayıp evde kafayı yiyeceğim.

Sıradaki konu: Nefes alsam davalık olur muyum?

Geri
Yukarı