Atatürk'ün sesindeki sır ne?

alicnayddn

Centipat
Merhaba. Bir videoya rastladım YouTube'da. İlgimi çekti ve bastım."Atatürk'ün sesindeki sır" başlığındaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamı dinledim fakat o benzettiği sesin Atatürk'ün sesiyle nasıl bağdaştırdı onu anlamadım. Yorumlara sorduğumda böyle bir yanıt aldım.(Görsel 1)
Frekans denen şeyle alakalıymış. O ne oluyor?(İnternette de araştıracağım. Siz de yazabilirsiniz.)Evrenin ses frekansıyla konuşmuş yani.
Şimdi NASA bunu 2013'te yayınlamış. E Atatürk bunu nasıl biliyordu acaba? Fikriniz var mı?
Benim şahsi fikrim şu: Binlerce kitap okuduğu illaki müzikal anlamda bir kitap da okumuştur.
Ama evrenin sesin bilgisine nasıl ulaşmış ona hayret ettim. Bilinçsizce kullandığını hiç sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-27-13-35-57.png
    Screenshot_2021-07-27-13-35-57.png
    78,9 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda bu bilgilere ulaşmak kolay ama onun zamanında tabi daha zordur.

Frenkanslara gelince, hastalıklarda bile kullanıldığını okumuştum. Uykuya iyi gelen frenkans var mesela kanseri iyileştiren frenkans var. Hatta müziklerde kullanılması yasaklanan ruha iyi gelen bir frenkans'da var. Müziklerde kullanılan frenkanslar genelde kişiyi agresifleştiren tarzdadır. Bu konu biraz derin açıkcası.

Vay arkadaş...

Başkaları da aynı veya benzer frekansla konuşabilir.

"Evrenin sesi" gibi saçma bir kalıp kullanmak çok amatörce. 🎭
Kalıp değil.NASA'nın 2013 yılında yayınladığı bir ses.Yani NASA demiş "Evrenin Sesi" diye.
Şu anda bu bilgilere ulaşmak kolay ama onun zamanında tabi daha zordur.

Frenkanslara gelince, hastalıklarda bile kullanıldığını okumuştum. Uykuya iyi gelen frenkans var mesela kanseri iyileştiren frenkans var. Hatta müziklerde kullanılması yasaklanan ruha iyi gelen bir frenkans'da var. Müziklerde kullanılan frenkanslar genelde kişiyi agresifleştiren tarzdadır. Bu konu biraz derin açıkcası.
Çok ilginç bir konu.Bu hafta araştıracağım.

Geri
Yukarı