Atatürk'ün sevilmeme nedenleri

bedirgs756

Decapat
Daha fazla  
Başlıktaki gördüğünüz gibi. Sizce sevilmeme nedenleri nelerdir? Amacım burada Atatürk'ü kötülemek değil sadece merak ediyorum çünkü bazı insanlar bazı şeyleri çok yanlış biliyorlar (camileri ahır yaptı veya hocaları astı vs).size göre nedenleri nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Baran Toprak koç şapka için kimseyi asmadı.
Hocaları diyorsan da ingilizler için çalışan hocaları astırdı. (hocaları yazarken yanlışlıkla köpek yazıyordum :D)
Ayrıca 40 ton evrak kağıtları olayını asla duymadım.
Osmanlı hanedanından kaç kişi kalmıştı da sürgün etsin?
Ayrıca dinlere karşı olması güzel bir şey.

@Baran Toprak koç şapka için kimseyi asmadı.
Hocaları diyorsan da ingilizler için çalışan hocaları astırdı. (hocaları yazarken yanlışlıkla köpek yazıyordum :D)
Ayrıca 40 ton evrak kağıtları olayını asla duymadım.
Osmanlı hanedanından kaç kişi kalmıştı da sürgün etsin?
Ayrıca dinlere karşı olması güzel bir şey.
1 dediğimi araştırmanı tavsiye ederim, Abdülhamidin çocuklarını, ve dinlere karşı olmasının neresi güzel ? Bana bir anlatsan😀

Dini kullanarak Türk milletini sömürmesinler diye.

Dediğin doğru ama ben o anlamda demedim, bir müddet yaşayıp sonra ölüp toprak olmak ne kadar mantıklı demek istedim çünkü dine inanmayan bu durumda olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuya mesaj yazacak arkadaşlar umarım Atatürk'ü sevmekle ona saygı duymak arasındaki farkı idrak edebilen kişilerdir.
Sevmek zorunda değilsiniz hatta nefret dahi edebilirsiniz ancak saygı duymak zorundasınız. Cevaplarınızı yazmadan önce tekrar tekrar okuyup gözden geçirin. Hassas bir konu malum...

Önemli olan sizi sevmeniz eğer birisi Atatürk'ü sevmezse sende mi sevmeyeceksin ya da tam tersi sizde mi seveceksin.
Başkalarının fikirleri benim için önemsizdir sizin içimde olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı