Aternos GeyserMC plugini kullanıcı adının başına nokta koyuyor

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Arkadaşımın bir sunucusu var ve genellikle Java ile giriyorduk. Ama bazen telefonla da girip bakmak için GeyserMC pluginini yükledim. Oyuna girip normal bir şekilde oynayabildim fakat kullanıcı adımın başına nokta koydu. Bilgisayardaki ve telefondaki kullanıcı adlarım aynı ve iki oyun da orijinal. Aynı envanteri kullanmak istiyorum. Nasıl düzeltebilrim? Daha önce plugini kullandığım sunucularda böyle olmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın bir sunucusu var ve genellikle Java ile giriyorduk. Ama bazen telefonla da girip bakmak için geysermc pluginini yükledim. Oyuna girip normal bir şekilde oynayabildim fakat kullanıcı adımın başına nokta koydu. Bilgisayardaki ve telefondaki kullanıcı adlarım aynı ve iki oyun da orijinal. Aynı envanteri kullanmak istiyorum. Nasıl düzeltebilirim? Daha önce plugini kullandığım sunucularda böyle olmamıştı.

O Aternos sorunu.

Bu plugini hiç duymadım ama anladığım kadarıyla Minecraft Pocket Edition ile Java sunucusuna giriyorsunuzu bu plugin ile. Kullandığınız mobil cihaz çok kötü değilse Pojav Launcher diye bir şey var. Mobilde Java edition oynamaya yarıyor. Hiç bir aracı olmadan Java sunucularına bağlanabiliyorsunuz. Bunu denemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı