Çözüldü Aternos sunucusu açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Türk Hydra

Decapat
Yer
Orta asya bozkırları
Daha fazla  
Merhaba, Aternos.org sitesinden server kuruyorum ama hep açılıyor deyip açılmıyor. Neden böyle acaba?
Ayrıca önceden server kurduğumda adresi yazıp girmiştim. ama kullanıcı doğrulaması diye bir şey başarısız oldu diyordu.

Çözüm
Merhaba, Aternos.org sitesinden server kuruyorum ama hep açılıyor deyip açılmıyor. Neden böyle acaba?
Ayrıca önceden server kurduğumda adresi yazıp girmiştim. Ama kullanıcı doğrulaması diye bir şey başarısız oldu diyordu.

Korsan bölümünü açarsanız düzelir. Sanırım oyununuz korsan.
Ayrıca önceden server kurduğumda adresi yazıp girmiştim. ama kullanıcı doğrulaması diye bir şey başarısız oldu diyordu.
Konsolu paylaşır mısınız? (Cezanız bitince.)

Ayrıca önceden server kurduğumda adresi yazıp girmiştim. Ama kullanıcı doğrulaması diye bir şey başarısız oldu diyordu.

Korsan bölümünü açarsanız düzelir. Sanırım oyununuz korsan.

Çözüm
Aternos un giriş ekranına geldiğin zaman vpn açarsan dünyayı açarken 2-3 dakika bekletir. Ayrıca kullanıcı hatası içinde konsolda sol taraftan ayarlar menüsüne girerek Korsan orjinal olmayan seçeneğini aktif edersen kullanıcı hatasını almassın. Ayrıca lagsız oynamak istiyorsan Spigot/Bukkit kullanabilirsin ( yazılım olarak) başka bir bilgim yok :D

Arkadaşlar Korsan yerini aktif hale getirdiğimde girdim sağ olun. Eğer yasak değilse girmek isteyenlere Sürprizbozan içerisinde adresi vereceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı