Aternos sunucusuna bağlanılmıyor

Mrtİslyn

Centipat
Daha fazla  
Aternos sunucuna giremiyorum. Hata veriyor, "Sunucuya bağlanılamadı" altında "Bilinmeyen sunucu" yazıyor. Sunucuyu açıyorum, arkadaşım giriyor sunucu hala geri sayım yapıyor Aternos ama ben giremiyorum sunucuya. Sürüm 1.18

Aternos sunucuna giremiyorum. Hata veriyor, "sunucuya bağlanılamadı" altında "bilinmeyen sunucu" yazıyor. Sunucuyu açıyorum, arkadaşım giriyor sunucu hala geri sayım yapıyor Aternos ama ben giremiyorum sunucuya. Sürüm 1.18

Aternos'a girin. Ayarlara tıklayın. Korsan (orijinal olmayan) kapalıysa onu aktif edin ve sunucuyu yeniden başlatın.

Aternos sunucuna giremiyorum. Hata veriyor, "Sunucuya bağlanılamadı" altında "Bilinmeyen sunucu" yazıyor. Sunucuyu açıyorum, arkadaşım giriyor sunucu hala geri sayım yapıyor Aternos ama ben giremiyorum sunucuya. Sürüm 1.18
Biraz daha detay verseniz yardımcı olabilirim. Aklımdaki olası durumları söyleyeyim.
1- Crack oynuyorsanız Aternos ayarlarından korsan oyuna izin vermemişsinizdir
2- Whitelist açıksa ve siz whitelistte değilseniz aynı hatayı alırsınız
3- Sunucu sürümü ile Server sürümü uyuşmuyordur
Bu şekilde bir sürü olasılık var. Ayarları kontrol edip bilgilendirirseniz farklı çözümler bulabilirim

Biraz daha detay verseniz yardımcı olabilirim. Aklımdaki olası durumları söyleyeyim.
1- Crack oynuyorsanız Aternos ayarlarından korsan oyuna izin vermemişsinizdir
2- Whitelist açıksa ve siz whitelistte değilseniz aynı hatayı alırsınız
3- Sunucu sürümü ile Server sürümü uyuşmuyordur
Bu şekilde bir sürü olasılık var. Ayarları kontrol edip bilgilendirirseniz farklı çözümler bulabilirim
Öyle diyor uyumsuz sürüm diyor ama ikisinde aynı sürüm

Geri
Yukarı