Ateşim 37.4, başım ağrıyor hastalık belirtileri mi?

Arkadaşlar son durumum gayet iyi 3 saatlik çok kötü oldum ama şu an gayet iyiyim hiçbir hastalık belirtim yok.
Beyler babamın COVID-19 testi pozitif çıktı büyük ihtimal bende coronayım ama hiçbir belirtim yok yaşım 17 ondan oluduğunu düşünüyorum.
Geçmiş olsun.

Arkadaşlar son durumum gayet iyi 3 saatlik çok kötü oldum ama şu an gayet iyiyim hiçbir hastalık belirtim yok.
Beyler babamın COVID-19 testi pozitif çıktı büyük ihtimal bende coronayım ama hiçbir belirtim yok yaşım 17 ondan oluduğunu düşünüyorum.
Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur babanız.

Kardeş geçmiş olsun da taşıyıcı olabilirsin evden çıkmazsan sevinirim. Bu arada hiç belirti göstermeyip taşıyıcı olan insanlarda var.

Hocam ailemden herkes pozitif çıktı bende dahil. Benim tek ateş belirtim vardı 37.5 falan başka belirti yoktu ama pozitif çıktı test sonucum ailemde ise başka belirtiler vardı belli olmuyor yani siz bence hastaneye giderek test yaptırın. Bütün ailem 5 günlük hastanede tedavi sonrası yeniden test yapıldı ve herkes negatif çıktı.

Arkadaşlar ateşim 37.4 inanılmaz başım ağrıyor. Ayrıca çok halsizim. Şu an hasta mıyım? Bu belirtiler hastalık belirtisi mi?
Hocam öncelikle karnını doyur, kahve ya da çay iç kendine gel, yüzünü yıka, tuvalete git. Sonra yatağa git 1 saat falan uyu sonra kalk halen devam ediyorsa ağrı kesici + ateş düşürücü al. Geçmiş olsun.

Edit: Konunun eski olduğunu yeni öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı