Athlon 3000G sistem FIFA 21, Minecraft ve WWE 2K20 oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraftı yine optifine gibi modlar kurarak oynayabilirsin ama fifa wwe gibi oyunlar zevk vermeyen türden kasar.
Normalde bu işlemciler ekran kartı almadan direk görüntü almak için kullanıyolar word excel vb. türler için ama ülkenin durumu mağlum o yüzden bu işlemcinin olduğu sistemlere bile gaming bilgisayar denmeye başlandı.

2x8GB 3000Mhz RAM ile FIFA 21 de 1080p çözünürlükte ayarlar orta şekilde 50 fps alabiliyorum. Akıcılık pek olmuyor. 720p çözünürlükte çok rahat oynarsın ama.

WWE bilemeyeceğim ama FİFA 21'in ve Minecraft'ın içinden geçer.
Minecraft'ı kendim oynuyorum, gerçekçi ayarlarda, 10 chunk ,1080p'de 150 250 arası FPS veriyor, optifine kullanıyorum. 4X2 3200 MHZ RAM'im var. Ama tek kanal kullanmayın derim.
Minecraftı yine optifine gibi modlar kurarak oynayabilirsin ama fifa wwe gibi oyunlar zevk vermeyen türden kasar.
Testlere baktın mı?

WWE bilemeyeceğim ama FİFA 21'in ve Minecraft'ın içinden geçer.
Minecraft'ı kendim oynuyorum, gerçekçi ayarlarda, 10 chunk ,1080p'de 150 250 arası FPS veriyor, optifine kullanıyorum. 4X2 3200 MHZ RAM'im var. Ama tek kanal kullanmayın derim.

Testlere baktın mı?
Bazıları oynanır bazıları oynanmaz diyor fifa 60 fps veriyor

Bazıları oynanır bazıları oynanmaz diyor fifa 60 fps veriyor
Hocam eğer RAM'i çift kanal yaparsanız rahat rahat oynatır, bu işlemciyle oyun oynanmaz diyen daha işlemcinin testini bile izlememiş boş konuşan insanları dinlemeyin derim.

Geri
Yukarı