Athlon 3000G vs Ryzen 3 3250U

Murattrng

Zeptopat
Daha fazla  
Gençler PC alacağım her şey aynı işlemci farklı bir tek. Birinde Athlon 3000G var, birinde Ryzen 3 3250u. Athlon daha ucuz ama internette baktığımda FPS değeri daha yüksek gözüküyor. Sizce 3000G mi Ryzen 3 3250u mu? Pls sadece bilgisi olanlar yazsın öznel yargı kullanmadan.

3000G masaüstü, 3250U ise laptop. Elbette fark olur. İlk olarak ne almak istediğinize karar verin. Yardımcı olunur.

Büyük ihtimalle All In One PC bakıyorsunuz, 3000G işlemci gücü olarak biraz daha iyi, dahili GPU olarak ikisi de aynı.

3000G masaüstü, 3250u ise laptop. Elbette fark olur. İlk olarak ne almak istediğinize karar verin. Yardımcı olunur.

Benim için FPS önemli R3 alsam FPS duser mi ya da yükselir mi ya da eşit seviyelerde mi takilir?

Büyük ihtimalle all ın One PC bakıyorsunuz, 3000G işlemci gücü olarak biraz daha iyi, dahili GPU olarak ikisi de aynı.

Benim için FPS önemli Valorant vs kaç FPS oynatır, ikisinin performansında R3'de daha iyi mi yoksa daha mı kötü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için FPS önemli R3 alsam FPS duser mi ya da yükselir mi ya da eşit seviyelerde mi takilir?

Benim için FPS önemli Valorant vs kaç FPS oynatır, ikisinin performansında R3'de daha iyi mi yoksa daha mı kötü olur?

Bütçeniz nedir güzel bir sistem toplarız belki. Fazla fark yok ama 3000G biraz daha fazla FPS verir çekirdek gücü daha iyi olduğundan.

Geri
Yukarı