Athlon 64 3200+ sisteme hangi işletim sistemi kurulmalı?

Furkan_1453

Centipat
Bu işlemci ile Android kurulur mu? Kurulursa hangi sürüm kurulur? Veya hangi işletim sistemi kurulabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemci ile Android kurulur mu? Kurulursa hangi sürüm kurulur? Veya hangi işletim sistemi kurulabilir?
MS-DOS 6.22, OS/2 Warp 4.52 kurabilirsin.
Yukarıdakiler birer seçenek tabii, onların dışında belli başlı linux sürümleri var. Android oyun ve uygulama için kuracaksan tavsiyem Phoenix OS ya da Remix OS kurman. Destekler mi hiç emin değilim, yanlış görmediysem 2003 işlemcisi, 17 yıllık. Denemek lazım ya da testleri izlemen lazım

MS-DOS 6.22, OS/2 Warp 4.52 kurabilirsin.
Yukarıdakiler birer seçenek tabii, onların dışında belli başlı Linux sürümleri var. Android oyun ve uygulama için kuracaksan tavsiyem Phoenix OS ya da Remix OS kurman. Destekler mi hiç emin değilim, yanlış görmediysem 2003 işlemcisi, 17 yıllık. Denemek lazım ya da testleri izlemen lazım

Android 4.4 veya 4.0 kurmayı planlıyordum çünkü bu işlemciyle Phoenix OS veya remix OS dahili ekran kartıyla GTA 5 oynamaya benzer kaldı ki bu işlemci SSE 4.1 veya SEE 4.2 desteklemiyor yani asla kurulmaz kurulsa da pek kullanışlı olmaz. Başka alternatif var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı