Ücretsiz Athlon 64 sistemi aranızdan birine hediye ediyorum!

İstanbuldayım. Kargolama şansınız var ise Nostalji açısından alabilirim. Kargo ücretini ben karşılarım.

Merhaba arkadaşlar, elimde 2004-2006 yıllarına ait (fotoğrafını da paylaştığım) bilgisayar parçaları var, aramızda bu tarz parçalarla ilgilenen arkadaşlar var mı? Kullanmadığım ve lazım olmadığı için bu parçaları bir arkadaşımıza vermek istiyorum. (Ankara içinde elden teslim edebileceğim biri olursa iyi olur). Çöpe gitsin istemedim. (Technopat platformunu samimi ve candan bulduğum için konuyu bu sitede açmak istedim).

Alacak kişinin adına teşekkür ederim arkadaşlarımıza olan desteğin için. En son böyle ücretsiz vereceğim diye söyleyen birisine özelden ulaşdığım zaman bana küfür edip seni şikayet edeceğim dilencilikten demişti. Siz yaparsınız diye söylemiyorum bu da böyle bir anımdı.

Arkadaşlar Ankara içi vermek istiyorum, ben çalıştığım için ve kargolar mesai saatlerinde çalıştığı için kargoya verecek zaman olmuyor.
Alacak kişinin adına teşekkür ederim arkadaşlarımıza olan desteğin için. En son böyle ücretsiz vereceğim diye söyleyen birisine özelden ulaşdığım zaman bana küfür edip seni şikayet edeceğim dilencilikten demişti. Siz yaparsınız diye söylemiyorum bu da böyle bir anımdı.

Özelden ulaştığın kişi neden küfür etti ve şikayet etmek istediki tam anlayamadım.
RAM DDR3 mü acaba? Malatya'ya kargolayabilirseniz alabilirim hatta belli bir ücrette verebilirim. Sahibinden'de ne olduğu belirsiz şeyler için servet istiyorlar. Bir de kaç GB bu ramlar?

Ram DDR malesef, 1GB x2 adet

Arkadaşlar Ankara içi vermek istiyorum, ben çalıştığım için ve kargolar mesai saatlerinde çalıştığı için kargoya verecek zaman olmuyor.

Özelden ulaştığın kişi neden küfür etti ve şikayet etmek istediki tam anlayamadım.

Ram DDR malesef, 1GB x2 adet
Hocam bende anlamadım çok canım sıkılmıştı.

Haha çok tatlı ve nostaljik. İhtiyaç için alan olmaz ama nostalji için alan olabilir.

Aslında AMD 939 soket anakart bulunabilinirse, EBA'da da kullanılabilir.
Proje olarak kendim bir pc toplayacağım öğrenmek ve deneyimlemek adına fakat aileden olan desteği tam alamadı. Eğer ki bir anakart bile olursa teşekkür ederim.

Ankara'damısın, parçaların içinde anakart yok malesef ama diğer parçalar işini görürse vereyim.
Bende de var onun gibi bir sistem. İçinde x550 ve pentium e5300 bulunuyor. Umarım bu işlerle ilgilenen, seven birisine gider. Bu arada attığınız ek görüntülenemiyor.

Ek bende gözüküyor sistemde gözükmüyormu?

Son düzenleme:
İstanbul'a kargo imkanı olursa ben de alabilirim, böyle bir sistem yapma planım hep vardı ama parça aramaya üşeniyordum :).

İyi niyetiniz için gerçekten tebrik ederim hocam. Umarım ihtiyacı olan biri sahip olur.

Geri
Yukarı