Ücretsiz Athlon 64 sistemi aranızdan birine hediye ediyorum!

Ekran kartı işime çok yarar Düzce ye kargolayabilirseniz.

Kardeşim Wİ-Fİ Karti lazim bana. Mümkünse Söyler misin modelini?

Gerçekten güzel bir davranış, umarım ihtiyacı olan birisine verirsiniz.
Teşekkür ederim. İnşallah öyle biri denk gelir.
Kardeşim Wİ-Fİ Karti lazim bana. Mümkünse Söyler misin modelini?
Ürünler arasında wifi kartı yok malesef. Ekran kartı, ram, harddisk, işlemci, tv kartı ve spiker var.
Ekran kartı işime çok yarar Düzce ye kargolayabilirseniz.
Kargo ile yollamam zor. Diğer soran arkadaşkara verdiğim cevaptada bahsettim zaten neden kargoyla gönderemediğimi.

Teşekkür ederim. İnşallah öyle biri denk gelir.
Bence uzaktan eğitimi olan birine verin, etrafınıza veya bir tanıdığınız aracılığıyla ortaokul veya ilkokuldan muhtaç olan birine verin. Burada yazanların gene az da olsa imkanı vardır, uzaktan eğitim için tableti veya telefonu olmayan birine verirseniz daha iyi. @ProtectYourself

İnternette gezinmek için küçük bir sistem kuracaktım bu konu karşıma geldi bana yollasanız çok iyi olurdu ama kime giderse de güle güle kullansın artık..
Ankarada oturup ihatiyacı olan, elden teslim alabilecek arkadaş çıakrsa ona vereceğim.

Bence uzaktan eğitimi olan birine verin, etrafınıza veya bir tanıdığınız aracılığıyla ortaokul veya ilkokuldan muhtaç olan birine verin. Burada yazanların gene az da olsa imkanı vardır, uzaktan eğitim için tableti veya telefonu olmayan birine verirseniz daha iyi. @ProtectYourself
Bende öyle düşündüm ama kendi akraba çevremde ve arkadaş çevremde ilk okul çağında yada EBA dan eğitim alan durumu iyi olmayan kimse bulamadım onun için bu platforma başvurmayı denedim.

Geri
Yukarı