Athlon 64 X2 4200+ sistemde düşük oyun performansı

PauI

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, oynadığım her oyunda düşük FPS alıyorum (eski tür oyunlar bile olsun). Donanımsal kısmı ellemeden, RAM, ekran kartı almadan vs uğraşmadan oyunlarda FPS arttıracak ayar var mıdır hocalarım? Saygılar.

Sistem özelliklerini atıyorum:

sistemozelligi.png

Ekran kartı özellikleri:

sistemozelligi2.png

Merhabalar, oynadığım her oyunda düşük FPS alıyorum (eski tür oyunlar bile olsun). Donanımsal kısmı ellemeden, RAM, ekran kartı almadan vs uğraşmadan oyunlarda FPS arttıracak ayar var mıdır hocalarım? Saygılar.

Eki Görüntüle 942086

Ekran kartı özellikleri:

Eki Görüntüle 942087

Seni üzmek istemem ama o sistemle pek bir şey oynayamazsin zaten ve Windows 10u sil 7ye geç.

Eki Görüntüle 942086

Ekran kartı özellikleri:

Eki Görüntüle 942087

Gereksiz programları kapatın, Windows 8.1 Home 64 Bit kurun, ekran kartının sürücüsünü kur.

Eki Görüntüle 942086

Ekran kartı özellikleri:

Eki Görüntüle 942087
ekran kartının driverrini yüklemelisin

Windows 7 kurma ağlarsın, ekran kartı driverin kurulu değil onu kur düzelir.

Hocam öncelikle NVIDIA 630a nforce 7025 adlı ekran kartı vardı. Ama PC'yi Windows 10'a geçirdikten sonra böyle oldu. Her türlü driver yükleme programı yükledim ama olmuyor.

Windows 7'ye geçme diyenlere bakma sen o onborad ekran kartının aynısı bende var şu an GTX 750 kullanıyorum iyi ama o kullandığım onborad ekran kartı gerçekten çok kötü kullanan birisi olarak söylüyorum en iyisi kesinlikle Windows 7'ye geçmen ama senin tercihin NVIDIA'nın sitesinde driveri bulamadım
Bu linkten Windows 10 olanı kur.

Windows 7'ye geçme diyenlere bakma sen o onborad ekran kartının aynısı bende var şu an GTX 750 kullanıyorum iyi ama o kullandığım onborad ekran kartı gerçekten çok kötü kullanan birisi olarak söylüyorum en iyisi kesinlikle Windows 7'ye geçmen ama senin tercihin NVIDIA'nın sitesinde driveri bulamadım
Bu linkten Windows 10 olanı kur.
Windows 7 baştan aşağı sorunlu bir sistemdir, sırf az ram kullanıyor diye geçilmesi mantıksız, Windows 8.1de az ram kullanıyor ve Windows 7den 10 kat daha iyi.

Windows 7 baştan aşağı sorunlu bir sistemdir, sırf az RAM kullanıyor diye geçilmesi mantıksız, Windows 8.1'de az RAM kullanıyor ve Windows 7'den 10 kat daha iyi.

Onboard kullandığım zamanlarda Windows 10'dan çok çekmişliğim var. En stabil performansı Windows 7'den alıyordum düşük sistemler için Windows 7 her türlü iyi.

Onboard kullandığım zamanlarda Windows 10'dan çok çekmişliğim var. En stabil performansı Windows 7'den alıyordum düşük sistemler için Windows 7 her türlü iyi.

Düşükten kasıt Max 99'dan kalma sistemler falan için kullanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı