Athlon x2 270 ve GTX 650 ti oyun performansı

efervan

Hectopat
  • Athlon x2 270 3.4 GHZ
  • GTX 650 ti
  • 4 GB 1333 MHZ Ram
  • 500w PSU

Güncel oyunlarda nasıl bir performans alırım ? Örneğin Battlefield 3, Crysis 3 vs.
Şimdiden herkese teşekkürler.

FX 4100 işlemci, HD 7850 ekran kartı, M5A97 R2.0 anakart, 4 GB RAM bu günün oyunlarında alınması gereken minimum sistemdir. Sen o sistemi alırsın bu gün oynarsın derim yarın oynayamazsın.

Yok almak değil şuan elimdeki. Ben bu sistemle 1 senelik süre zarfını diyorum. Tabiki ileriye dönük bir sistem kurucağım. Ama bununla ne kadar performans alabilirim ?

Orta ve Düşük ayarlarda oynarsın. Şöylede yapabilirsin çözünürlüğü yüksek tutup grafik detaylarını düşük tutabilirsin. Yada tam terside olabilir. Ama düşük de olsa oynarsın. Bf3 ü high ta oynatır olması lazım. :D

Sağolun arkadaşlar ama GTX 650 Tİ'nin bu kadar kötü bir kart olduğunu düşünmüyorum. Son güncel oyunlarda 6870'i bile geride bırakıyor testlerde. Siz işlemciden dolayı mı böyle düşünüyorsunuz ?

Yok kötü kart değil zaten. Crysis 3 için bu geçerli diyebilirim. Diğer oyunları high ve mediumda rahat oynarsın. Bir ara eski sistemime bende alacaktım gigabyte gtx650 hemde ti siz :D. Ultrada da oynayabileceğin oyunlarda vardır hatta. Sen bf3 ve crysis 3 oynayacakmış sın. Yani o kart sıkıntı çıkartmaz. Ama ilerisi için bir şey diyemem. :D İyi oyunlar..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı