Athlon X4 860k + Rx460 Darboğaz

@rhonie01 Ne kadar ödeme yaptın? 483 tl verdiysen aradaki farkı talep et. Kutuyu açıp kullandıktan sonra kartı değiştireceklerini sanmıyorum, paketi ilk aldığında kontrol etmen gerekirdi.

@rhonie01 Ne kadar ödeme yaptın? 483 tl verdiysen aradaki farkı talep et. Kutuyu açıp kullandıktan sonra kartı değiştireceklerini sanmıyorum, paketi ilk aldığında kontrol etmen gerekirdi.
Kutuyu açtım soyledim bilmiyor gibi konuştu daha sonra site yapım aşamasında dedi bende kartı taktım. Farkı almayı planlıyorum olmadı kartı değiştir derim arada yüksek bir performans farkı olur mu acaba iki model arasında ?

Nitro olmayana da Nitro'nun resmini koymuşlar, düşük fiyatlı olanı sipariş verdin ve düz olan geldi muhtemelen, itiraz et geri ver resim yanıltıcı de, farkını öde gerekirse Nitro olanı al.
Hayır yüksek fiyatı sipariş verdim Nitro modelinde fanlarda Nitro mu yazıyor ? Ben Sapphire kendi sitesine de girdim 2Gb Nitro modelini göremedim.

Sana gelen kartın fotoğrafını atar mısın? Nitronun tasarımı bellidir çift fanı vardır irice, gridir vb. Sana gelen tek fanlı referans tasarım mı görelim.

En doğru sonuca ulaşmak adına Sapphire'ın sitesine baktım. Nitro modeli 4GB olanı, tasarımı biraz daha değişik, 2GB olanda ise Nitro ibaresi yok. Sana gelen Nitro değil haklısın.

SAPPHIRE Technology

Ama şöyle birşey var, 2GB Nitro diye bi kart yok, satın aldığın sitede yanlışlık var.

En doğru sonuca ulaşmak adına Sapphire'ın sitesine baktım. Nitro modeli 4GB olanı, tasarımı biraz daha değişik, 2GB olanda ise Nitro ibaresi yok. Sana gelen Nitro değil haklısın.

SAPPHIRE Technology

Ama şöyle birşey var, 2GB Nitro diye bi kart yok, satın aldığın sitede yanlışlık var.
Bende baktım bende öyle düşünüyordum para iadesi istemek tek çare. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı