ATI HD 4350 ekran kartım var, oyunları üst seviyede oynamak istiyorum

'Masaüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 13 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.437
    Yer:
    İstanbul
    Benim AMD Athlon(tm) 2 x2 processor 2,70 ghz işlemci, 4 GB RAM ,ATI HD 4350 ekran kartına sahip window vista home basic bir bilgisayarım var.Ancak ben oyunları üst seviyede oynamak istiyorum.Örneğin CoD Black Ops oynarken tüm detayları açmak istiyorum. Bunu içib pc'mi yenilemeye karar verdim fakat ben donanım konularından yeteri kadar iyi değilm.Bu ayki sayınızda yayınladığınız AMD 6870 ekran kartını almak istiyorum.Bunun yanında işlemcimi hangi seviyeye yükseltmem gerekiyor veya anakart almam gerekli mi? Varsa hangisini almalıyım? Son olarak da RAM'imi yükseltmelimiyim yada ekstra bir donanım almam lazım mı?

2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.437
    Yer:
    İstanbul
    Anakart modelini belirtmemişsin fakat şu ana sistemindeki zayıf halka ekran kartı. Ekran kartının soldan 2. Rakamı 3 ve bu da düşük bir rakam. Tavsiyem bu rakamın 5’ten aşağıda olmaması yönünde. Sistemindeki bellek miktarı da yeterli. Ekran kartı almadan önce mutlaka güç kaynağını kontrol et. En az 500 Watt gerçek güç sunabilen bir model olmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş