ATI Mobility Radeon HD 4300 sistem oyun performansı düşük

Furkanevren

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iki senedir bu bilgisayarı kullanıyorum ama ben bu bilgisayar ile hiçbir oyunu açamıyorum Minecraft açmak istiyorum sistemim de yetiyor. Genelde oyunlarda ekran kartı ile ilgili hatalar alıyorum. Sistem özelliklerim:

1.2 GB ATI Mobility Radeon HD 4300 series (Microsoft corporation wddm 1.1) ekran kartı.

2048 GB RAM.

İşlemci: AMD Athlon(tm) II X2 220 Processor 2.80GHz

64 Bit.

Windows 7

Hocam belirttiğiniz özelliklere dayanarak söylüyorum bu sistemden pek bir akıcı oyun performansı beklememenizi öneririm Minecraft hatası konusunda da ekran kartı driver'ının en güncel versiyonunun yuklu oldugundan emin olun eger hala ayni hatayi alirsaniz daha dusuk bir Minecraft versiyonunda açmayı deneyin ama sonuc yine sizi tatmin etmeyecek bir oyun deneyimine dönüşecektir.

Hocam belirttiğiniz özelliklere dayanarak söylüyorum bu sistemden pek bir akıcı oyun performansı beklememenizi öneririm Minecraft hatası konusunda da ekran kartı driver'ının en güncel versiyonunun yuklu oldugundan emin olun eger hala ayni hatayi alirsaniz daha dusuk bir Minecraft versiyonunda açmayı deneyin ama sonuc yine sizi tatmin etmeyecek bir oyun deneyimine dönüşecektir.
Ekran kartı driverleirm güncel internetten güncellemeye çalıştığımda ise bilgisayar tepkisiz kalıyor hiçbirşey olmuyor minecraftın en eski sürümü olan ALPHA sürümlerinde denedim fakat açılmıyor Bad Video Card Drivers hatası alıyorum internetteki tüm kaynakları araştırdım sorunuma çözüm bulamadım format atmayıda denedim overlock felan 5fps olsa dahi açmasını istiyorum en azından açsın.

Hocam eskiden kullandigim laptopta 1.12.2 surumunde bu hatayi almistim 1.8.9 surumunde denediğimde bu hatayi almadan oynamiştim isterseniz komple ekran karti driverini silip en bastan yuklemeyi deneyin driver guncelleme uygulamalarıyla.

Hocam eskiden kullandigim laptopta 1.12.2 surumunde bu hatayi almistim 1.8.9 surumunde denediğimde bu hatayi almadan oynamiştim isterseniz komple ekran karti driverini silip en bastan yuklemeyi deneyin driver guncelleme uygulamalarıyla.
Driver güncelleme uygulaması olarak ne önerirsiniz?
Benim denediklerimde(slim drivers) hata almıştım çözünürlük bozulmuştu.Yani sanırım bu bilgisayarı çöpe atmam lazım.

Hocam genelde driver guncelleme programi önerilmez elle kurulmak önerilir ama sürücülerin en güncel halini bulmak için driver booster a bakmanizi önerebilirim ben eski laptopumda o şekilde yapmistim.

Hocam genelde driver guncelleme programi önerilmez elle kurulmak önerilir ama sürücülerin en güncel halini bulmak için driver booster a bakmanizi önerebilirim ben eski laptopumda o şekilde yapmistim.
Tamam şimdi indirip kaldırıp yüklemeyi deniyeceğim elle kurmak derken aygıt yöneticisimi?
Benim aşırı bir bilgim yok bu tür konularda.

Yeni konular

Geri
Yukarı