ATI Radeon 3850 HD için Catalyst Control Center bulunmuyor

Batın OKAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 kullanıyorum, kullandığım ekran kartı ATI Radeon 3850 HD. Benim ekran kartım için Windows 10 işletim sistemim için Catalyst Control Center bulunmuyor. Bu durum da hiç yüklememeli miyim yoksa Windows 8 indirebilir miyim?

Kartın Windows 10 desteği yok benim eski kartım HD 3450 idi ben Windows 8 sürücüsü ile kullanıyordum yani Windows 8 sürücüsünü bir dene.
Kartın Windows 10 desteği yok benim eski kartım HD 3450 idi ben Windows 8 sürücüsü ile kullanıyordum yani Windows 8 sürücüsünü bir dene.

Zaten sürücü ile Catalyst Control Center geliyor.

Baktım da HD 3450 sürücüsü ile aynı bende çalıştıysa sende de Windows 8 sürücüsü çalışır.

Böyle bir hata alıyorum

Windows 10'da Catalyst Control Center bulunmaz zaten ve gerek yok Windows 10 için o şeye.
Ben size atayım orijinal Radeon Software'yi 1dk.
Sizin ekran kartınız için Windows 10 için softwaresi bulunmuyor.
https://drivers.amd.com/drivers/ins...alin-2020-20.12.1-minimalsetup-201207_web.exe Bunu deneyebilirsiniz.

Resim de göründüğü gibi böyle bir hata ile karşı karşıya kalıyorum.

Dediğiniz yerine getirdim, indirdim şu an da bu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-04_145601.png
    resim_2021-01-04_145601.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 43
  • resim_2021-01-04_150549.png
    resim_2021-01-04_150549.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 33
Böyle bir hata alıyorum.

Resim de göründüğü gibi böyle bir hata ile karşı karşıya kalıyorum.

Dediğiniz yerine getirdim, indirdim şu an da bu hatayı alıyorum.

Sürücü yüklemesini DDU ile yap hata çözülecek.
@Batın OKAN durum ne?

@Batın OKAN durum ne?

Dediğinizi yaptım, şu an da tekrardan Windows 8 sürümünü indirdim şimdi kuruyorum, geri dönüş yapacağım. İnşallah hallolur.
@Batın OKAN durum ne?

DDU ile ekran kartı ve yazılımları kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra ekran kartı otomatik olarak güncellendi şimdi Windows 8 ile Catalyst Control Center'ı yükledim, ama aynı hatayı almaya devam ediyorum.
@Batın OKAN durum ne?

Acaba ekran kartı otomatik olarak güncellenmeden önce ben Driver Pack Solution üzerinden mi indirseydim?

Dediğinizi yaptım, şu an da tekrardan Windows 8 sürümünü indirdim şimdi kuruyorum, geri dönüş yapacağım. İnşallah hallolur.

DDU ile ekran kartı ve yazılımları kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra ekran kartı otomatik olarak güncellendi şimdi Windows 8 ile Catalyst Control Center'ı yükledim, ama aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Acaba ekran kartı otomatik olarak güncellenmeden önce ben driver pack solution üzerinden mi indirseydim?

Yanlış yapmışsın DDU işlemini.
DDU programında otomatik indirmesini engellemesi için seçenek vardı onu işaretleyecektin.
Ekran görüntüsü 2021-01-04 160341.png

@Batın OKAN

Yanlış yapmışsın DDU işlemini.
DDU programında otomatik indirmesini engellemesi için seçenek vardı onu işaretleyecektin.
Eki Görüntüle 816130
@Batın OKAN

Evet çok haklısınız işte cahillik bilmeden yapmışım. Şimdi aynısını yapıyorum ve sizin gösterdiğiniz tiki kaldırıp ekran kartı sürücümü siliyorum. Peki sildikten sonra yeniden başlattıktan sonra ne yapmam lazım? Ekran kartı sürücümü AMD'nin kendi sayfasından mı indirmeliyim yoksa başka bir programdan mı? Ya da sayfadan mı?

Geri
Yukarı