ATI Radeon HD 6510 yerine Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartım ATI Radeon HD 6510.Steamdan just cause 2 yi aldım çalıştırmadı ekran kartı önerir misiniz? Bir de lazım olursa diye sistem özelliklerim:

İntel core i3 cpu-3.20GHz 4 çekirdekli
Windows 7 home premium 64 bit
4096MB Ram
Directx11
ATI Radeon HD 6510:2740MB

Belki bazı özellikleri yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın daha yeniyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilgisayarı oyun bilgisayarı için mi? Kullanacaksınız.

Oyun bilgisayarı için kullanacaksanız bütçenin biraz daha artması lazım.

- - - Güncellendi - - -

HD 7750 alabilirsiniz.

Bütçe olmayınca AMD marka alınır. HD 7750 demişsiniz fakat bunun bellek tipi , bellek hızı , VGA Slot yani agp mi yoksa PCI Express 3 mü , bellek arayüzü . Bunun gibi özellikleri de yazarsan daha açıklayıcı olur.

Bilgisayarı oyun bilgisayarı için mi? Kullanacaksınız.

Oyun bilgisayarı için kullanacaksanız bütçenin biraz daha artması lazım.

- - - Güncellendi - - -

Bütçe olmayınca AMD marka alınır. HD 7750 demişsiniz fakat bunun bellek tipi , bellek hızı , VGA Slot yani agp mi yoksa PCI Express 3 mü , bellek arayüzü . Bunun gibi özellikleri de yazarsan daha açıklayıcı olur.

Ne alakası var ? Sistem eski olsaydı belki düşünürdüm ama bunların hepsi yersiz. Siz AGP slotu olan H61 Chipset'e sahip anakart gördünüz mü ?

HD 7750'den daha düşük kart alırsan oyunlardan performans alamazsın.

Ne alakası var ? Sistem eski olsaydı belki düşünürdüm ama bunların hepsi yersiz. Siz AGP slotu olan H61 Chipset'e sahip anakart gördünüz mü ?

HD 7750'den daha düşük kart alırsan oyunlardan performans alamazsın.
O da bilmiyor ki :D

- - - Güncellendi - - -

Evet bilgisayarım oyun bilgisayarı ve bütçeyi biraz daha arttırabilirim.Fakat fiyatının uygun olması lazım ve performansınında daha iyi.
Bütçenizi arttırabiliyorsanız en iyi seçenekleri size sunayım. Şu 2 gün içinde vatan bilgisayar da %30 indirim var. 2 gün içinde alırsanız 20 25 tl daha ucuza getirirsiniz.
http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=66598=235 tl
http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63627=286 tl
Size tavsiyem 7790 almanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı