ATI Radeon HD 6750 Far Cry 3 kasma

heisenbergww

Hectopat
PC'min özellikleri:

i7 2600k İşlemci
12 GB RAM

Son çıkan oyunlarda istediğim performansı bir türlü alamıyorum, Assasin's Creed 3 normalde overclock yapmadan çok kasıyor. Overclock bir nebze alıyor kasmayı ama Far Cry 3'te bu sorunu bir türlü çözemedim, arkadaşımın ATI Radeon HD 6850'si var. İkisinde de en yüksek ayarlarda iyi performans alıyor. 6750 ve 6850 arasında bu kadar büyük bir fark olcağını zannetmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu bilgisayarı sana toplayan bakkala selam söyle. Ayrıca ayarları en üste mi çekiyorsun ? Ekran kartın orta seviye ve en üst ayarlarda oynatması çok zor.

Sanırım bilgisayarınız Casper. 12 GB RAM ile gözünüzü boyamışlar maalesef.

CASPER NIRVANA NGK.2600-AY95P-W (Kablosuz Ağ Bağlantısı)
İşlemci ModeliIntel Core i7-2600 İşlemci
İşlemci Hızı3.40 GHz.(Intel Turbo Boost Teknolojisi ile 3.80Ghz.'e kadar), 8 MB Intel AKıllı Bellek
İşletim SistemiOrijinal Microsoft® Windows 7 Home Premium (64 Bit)
Bellek(Ram)12 GB DDR3
Hard Disk (HDD)2000 GB SATA
Ekran Kartı2 GB AMD HD6750 Ekran Kartı (1 GB DDR5 Ayrılmış Bellek) 256 Bit
MonitörCasper 23.6" Wide LED Monitör
Optik SürücülerBlu-Ray Okuyucu + DVD ± RW DUAL
Garanti Süresi2 Yıl
Casper Model NoNGK.2600-AY95P-W
HoparlörMonitörde Dahili Speaker
Klavye / MouseCasper Multimedia Klavye / Casper Optik Mouse
Kart Okuyucu20-in-1 Card Reader
HediyelerMicrosoft Securtiy Essentials Antivirüs Programı + Microsoft Office Starter 2010

Bu ekran kartı ile Far Cry 3'ü Full HD çözünürlükte oynamanız pek mümkün değil maalesef. Arkadaşınız HD 6850 ile Full HD oynamıyor olabilir ama HD 6850'nin sizin kartınızdan %25 daha fazla performans sunacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Ve eğer o sistemini toplama aldıysa çok daha iyi bir anakartı ve bellek modülleri olduğundan emin olabilirsin -tabi bakkaldan toplamadıysa. Ekran kartınızı değiştirmeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı