ATI Radeon HD 7350'nın Güncel Sürücüsünü Nereden Bulabilirim?

gökhan keser

Centipat
Daha fazla  
Selamun aleyküm, ekran kartım ATI Radeon HD 7350. En son güncel driver sürücüsünü nereden bulabilirim? AMD'nin sayfasında bulamadım. Yardımcı olacak birileri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm, ekran kartım ATI Radeon HD 7350. en son güncel driver sürücüsünü nereden bulabilirim? AMD'nin sayfasında bulamadım. Yardımcı olacak birileri var mı?
AMD eski kartlara desteğini hemen kesiyor NVIDIA gibi değil, en güncel sürüm 15.7.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkür ederim yükledim son sorum olarak radeon ayarlarında güncellendi bölümüne geldim güncelleştirmeleri konrtol et dedim bir sürüm daha çıktı ?? güncelle diyorum sürücü yükleniyor diyor indiriyor kurulum dosyayı geliyor sonra hiçbirşey olmuyor pc yi yeniden başlattığımda eski sürüm var hala ? bu neden

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    77,3 KB · Görüntüleme: 132
çok teşekkür ederim yükledim son sorum olarak radeon ayarlarında güncellendi bölümüne geldim güncelleştirmeleri konrtol et dedim bir sürüm daha çıktı ?? güncelle diyorum sürücü yükleniyor diyor indiriyor kurulum dosyayı geliyor sonra hiçbirşey olmuyor pc yi yeniden başlattığımda eski sürüm var hala ? bu neden
HD 6570 ekran kartı vardı bende bendede öyle geliyordu takmayın siz onu ben yapmaya çalışıyordum bendede olmuyordu çıkan son sürüm indirmişsiniz zaten başka sürüm olduğunu zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı