Çözüldü atikmdag.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibomete

Kilopat
Yer
Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten VK sitelerinden yüklenmiş olan filmleri izlerken bilgisayar birden mavi ekrana geçiyor ve bu hatayı veriyor. Bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır diyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi? (windows 8.1 kullanıyorum)

Çözüm
Şimdi arkadaşlar, sorunumuzu Süper ötesi moderötürümüz Murat5038 üstün zekasıyla çözdü :D Hemen anlatıyorum : Öncelikle DDU ile kalıntıları kaldırdık, sonra denetim masasından AMD ile ilgili programları kaldırdık. İşlem bitince zararlı taraması yapıp, zararlıları sildik. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra 14.6 sürümlü beta sürücüsünü custom, yani özel seçeneği ile şu şıkları kaldırarak kurduk:
ACP application ve AMD Accelerated video ... olanı kaldırıp devam edip kurduk. İşlem bitti ve düzgün şekilde kuruldu.
Bu arada arkadaşlar Süper Moderatörümüz Murat5038'e teşekkürlerimi sunarım. :)
Birde şu yöntemi denermisin vk videosu açtığında videonun üzerinde mousa sağ tıkla ve ayarlar de, orda donanım hızlandırma özelliği çıkar üzerindeki çentiği kaldır. Bazen video izlerken bundan dolayı' da mavi ekran hatası verebiliyor ekran kartını çok zorladığı için.

Kardeşim bak olay şöyle DDU'yu yaz indir internetten. Onunla önce bir güzel kaldırıyorsun sürücünü. Sonrasında Denetim masasından program kaldırdan ne var ne yok Amd'yle ilgili kaldır Ati ve Amd'yle ilgili. Biz herdprotect scanner ile zararlıları sildik. Sonra 14.6 beta sürümümüzü açtık ve hızlı değilde özel olarak kuruluma tıkladık. ACP application ve AMD Accelerated video ... bu seçenekleri kaldırıp diğerlerini tik atıp kurduk. İşlem bitti ve düzgünce kurulum yapılmış oldu, sen nerede hata yaşıyorsun? Yeni bir konu aç istersen.

Kardeşim dediğin yolu ekran kartına zarar verebileceği için yapmaya korkuyorum. :) Benim sıkıntım sadece VK videoları izlerken oluyor, onun dışında oyunlarda veya YouTube'den video izlerken filan en ufak bir sıkıntı yok.

Bendede aynı sorun var aynısını yaptım bende dediğiniz ACP application ve AMD Accelerated video olanlar yok ddu ile kaldırdım hala düzelmedi kafayı yiyeceğim ya herşeyi denedim gitmiyo o hata safe mod with internet ile kullanınca hiç çıkmıyo normal başlatır başlatmaz çıkmaya başlıyo :(

Bendede aynı sorun var aynısını yaptım bende dediğiniz ACP application ve AMD Accelerated video olanlar yok ddu ile kaldırdım hala düzelmedi kafayı yiyeceğim ya herşeyi denedim gitmiyo o hata safe mod with internet ile kullanınca hiç çıkmıyo normal başlatır başlatmaz çıkmaya başlıyo :(
Kendi konunuzu açın size özel olmayan sonuçları uygulamayın hemen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı