Çözüldü Atikmdag.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

honor

Hectopat
Atikmdag.sys mavi ekran sorunu var. Bir türlü çözemiyorum. Recovery yaptım, driver güncelledim olmuyor. Genelde oyun falan açtığımda ekran kartını zorladığımda oluyor. Minidump içindeki dosyayı paylaşıcam, yardım ederseniz çok memnun olurum.

Kod:
A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage
to your computer.

The problem seems to be caused by the following file: atikmdag.sys

If this is the first time you've seen this stop error screen,
restart your computer. If this screen appears again, follow
these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer
for any Windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware
or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.
If you need to use safe mode to remove or disable components, restart
your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then
select Safe Mode.

Technical Information:

*** STOP: 0x00000116 (0x85c64288, 0x8e029b28, 0x00000000, 0x00000002)

*** atikmdag.sys - Address 0x8e029b28 base at 0x8e007000 DateStamp 0x484f37e7

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü kaldıracağım diye aygıt yöneticisinden aygıtı sildim, inşallah bunu kurunca tekrar düzelir. :)

- - - Güncellendi - - -

Ben bunu kuramadım sorun çıkartıyor. Acaba benim ekran kartına uyumlu olmayabilir mi?

- - - Güncellendi - - -

12.6 yı yükledim sanırım HD 3000 series için en yeni sürüm o. Bir gelişme olursa haber vereceğim. Çok teşekkür ederim.

Artık mavi ekran vermiyor ve oyundayken kitlenirse bir süre sonra açılıyor ama hala internette dolaşırken falan kitlenip yeniden başlayabiliyor. Özellikle internet üzerinden tavla falan oynandığım zaman. Ekran kartıyla alakalı değil mi ?
Şimdiden teşekkür ederim.

Artık mavi ekran vermiyor ve oyundayken kitlenirse bir süre sonra açılıyor ama hala internette dolaşırken falan kitlenip yeniden başlayabiliyor. Özellikle internet üzerinden tavla falan oynandığım zaman. Ekran kartıyla alakalı değil mi ?
Şimdiden teşekkür ederim.

Eğer ekran kartıyla alakalı olsaydı, driver güncellemenden sonra çözülürdü. Onda başka bir problem var.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı