Atlantis Evolution

'Macera / Adventure' bölümünde Recep Baltaş tarafından 23 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.857
  Beğenileri:
  42.386
  Yer:
  İstanbul
  Fotoğrafçı Curtis Hewitt’e düştüğü macera yolunda yardımcı olmak ve onunla birlikte bir keşfe çıkmaya hazır olun. Atlantis sizi bekliyor.

  Yıl 1904, York City'de yaşayan 25 yaşındaki gazeteci Curtis Hewitt Patagonya'daki işini bitirdikten sonra evine dönmektedir ki bermuda şeytan üçgeni gibi bir girdaba yakalanarak gemisi batar. Gözlerini açtığında kendini kayıp şehir Atlantis’te bulur. Fakat burada başına geleceklerden bihaber olan kahramanımız kendisini bambaşka bir dünyada bulur. Bize düşen görev ise bir yolunu bulup eve geri dönebilmek ve Atlantis halkını, kendilerini yöneten zalim tanrılardan kurtarmak.

  Kurulum

  “I accept the terms of license agreement” seçeneğini seçerek anlaşmayı kabul edin ve “Next” diyerek bir sonraki adıma geçin. Burada oyunun kurulacağı dizini belirleyebilirsiniz. Eğer varsayılan ayarlarla kurulmasını istiyorsanız yine “Next” ardından da “Install” diyerek kurulumu başlatın. Kurulum işlemi bittiğinde “Launch Atlantis Evolution” seçeneği aktif ise “Finish”e bastığınızda oyun başlayacaktır.

  Kullanım

  Oyun açıldıktan sonra karşınıza standart bir menünün aksine bir şekil çıkacaktır. Bu şekil oyunumuzun menüsün oluşturmakta. Şimdi bu şekilde sol kısımda en üstte bulunan simgenin üzerine fare ile geldiğinizde “Player 1” ibaresini görmelisiniz. Buraya tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyunu oynarken çoğunlukla fare kullanılıyor.

  Baştan Sona Macera: Oyunun daha en başında sudaki canavar sizi bekliyor.

  Atlantis Evolution - The Adventure Company
   

Sayfayı Paylaş