AtlasOS performans arttırıyor mu?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
1803 sürümünü kurmayı düşünüyorum ama internette doğru düzgün sonuçlar göremedim. Bir Fortnite üzerinden +20 FPS farkı gözüktü bir çok oyun içi yerde.

Yarın indireceğim direkt.

20H2 öneririm bu arada sadece İngilizce dili mevcut. 1803 sürümü bazı programlarda çalışmıyor eski bilgisayarın var ise 1803 kur.

Çok eski değil, Ryzen 3 3200G kullanıyorum. RAM, CPU ve disk kullanımı nasıldır boşta?

20H2 kurun hocam zaten site açıklamasında da yazmışlar yeni sistemler için 20H2 önerilir diye.

hocam peki forza horizon 4 oynayabilrimiyim bu sürümde

Yeni sürümü kurun geçin.
hocam peki forza horizon 4 oynayabilrimiyim bu sürümde

Yeni sürümü kurun geçin
Yeni sürümü kurun geçin.
bende şimdi 120 ssd 1tb hdd var benim oyunlarım hdd de kurulu ssd de sadece windows var ben bu AtlasOS u kurarken hdd i çıkarsam ssd ile atlas os u kursam sonra kurduktan sonra hdd i taksam sıkıntı çıkarmı? bide bu hdd i atlas os u kurarken çıkardımya geri taktığımda çalışır demi hiç bişey yapmama gerek yok yani bir kurulum falan yapmama gerek varmı. kusura bakma ilk kez kurulum yapacağım

Yeni sürümü kurun geçin.
atlası kurdum bunun bir türkçe yaması falan varmı bide dpi değişti yukarı ilerlettiğimde hızlı sağa sola yaptığımda yavaş

Son düzenleme:
Atlası kurdum bunun bir Türkçe yaması falan var mı bir de DPI değişti yukarı ilerlettiğimde hızlı sağa sola yaptığımda yavaş.

Bilmiyorum hocam onu sadece sizde öyle sorun var galiba ben öyle sorun yaşamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı