ATM'den ininal karta nasıl para yüklenir?

üyeadi321321

Hectopat
Ininal karta para yükleyeceğim fakat daha önce hiç ATM kullanmadım. Bana nasıl yüklendiğini söyler misiniz? Evin dibinde PTT şubesi ve ATM'ler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
ininal Kart'a para yükleyeceğim fakat daha önce hiç ATM kullanmadım. Bana nasıl yüklendiğini söyler misiniz? Evin dibinde PTT şubesi ve ATM'ler var.

Dostum her zaman PTT şubesinden yüklerim ben, illah ki bir büyüğünü para çekerken, yatırırken görmüşsündür. Aynı işlemleri sende yap. Tek yapman gereken kartı ATM'ye sokmak, gerisi kendiliğinden gelir merak etme :).

Ininal karta para yükleyeceğim fakat daha önce hiç ATM kullanmadım. Bana nasıl yüklendiğini söyler misiniz? Evin dibinde PTT şubesi ve ATM'ler var.
ATM'ye gidip kartınızı koyun.
Kartın şifresini değiştirmediyseniz şifresi son dört hanesidir bunu aklınızda tutun.
Kartı koyduktan sonra Türkçe biliyorsanız yapabilirsiniz zaten.

ininal Kart'a para yükleyeceğim fakat daha önce hiç ATM kullanmadım. Bana nasıl yüklendiğini söyler misiniz? Evin dibinde PTT şubesi ve ATM'ler var.

Kartına şifre belirlemediysen kartın son 4 hanesi şifren oluyor kartı bankamatiğe sokup şifreni gir ve para yatırma seçeneğine tıkla parayı koy ve işlemi tamamla.

Kanka PTT veya ziraatten yapıyordum ben zaten genel olarak hepsinde geçiyor. Kartı koy, şifreni gir, zaten para yükleme-çekme gibi seçenekler geliyor. Kolay zaten 2 tuşla oluyor halledersin.
Kartı sokacaksın, para yatırma seçeneklerine geleceksin, açılan yere paranı koyup onaylayacaksın, daha sonra da kartını alacaksın. Bu arada, ıninal yerine Papara tavsiye ederim. Yükleme ve aylık ücret kesmiyor.

+1 bende. Okulum Papara edu verdi ve Netflix gibi yerlerde %50 bedava fırsatı mı dersin, aylık veya yıllık kesinti yapmama mı dersin, kart ayrıca her yerde de geçiyor. Fırsatın varsa Papara kullan. Ayrıca Papara sanal kartta yaptırmak tek tuşla ve kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı