ATM'den yüklenen para Papara hesabına gelmedi

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Bugün saat 19 civarı Yapı Kredi ATM'sinden Papara kartıma 100 TL yüklemeye gittim. Parayı yükledim daha sonra kart iadesi aldım. Yaklaşık 5 dakika sonra telefondan kontrol etmeye karar verdim ve paranın gelmediğini gördüm. Yaklaşık 3 saat oluyor ve para hala gelmedi. Bu arada ATM bana makbuz vermedi.
Papara desteği aradım onlar 7-15 gün içinde diye bir şey zırvaladılar. Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası.
Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? Olduysa parası ne kadar süre içinde geldi? Olan 100 TL'me oldu.

Hayatımda paranın hesabıma iki kere geçtiği oldu, ama geçmediği olmadı. ATM makbuz istediğiniz halde vermediyse o şubeye gidip kamera kayıtlarının incelenmesini ve paranızı geri vermelerini isteyebilirsiniz.
Bana 20 dakika sonra gelmişti ve Yapı Kredi atmsinde yaşamıştım iki kez, Papara geri verir gibi açıkçası ama oyalar herhalde.
Anlamadığım şey belki Papara hatalıdır diye ATM'den "Bakiye Sorgulaması" yapayım dedim. Sorgulama için 25 kuruş çekti ama hata verdi. Hem bakiyemi göstermedi hem de 25 kuruşumu çekti.
Ayrıca bu 25 kuruş hemen Papara hesabıma yansıdı. Yatırdığım para neden gelmedi?
WhatsApp Image 2022-08-17 at 21.59.37.jpeg

Anlamadığım şey belki Papara hatalıdır diye ATM'den "Bakiye Sorgulaması" yapayım dedim. Sorgulama için 25 kuruş çekti ama hata verdi. Hem bakiyemi göstermedi hem de 25 kuruşumu çekti.
Ayrıca bu 25 kuruş hemen Papara hesabıma yansıdı. Yatırdığım para neden gelmedi?
Eki Görüntüle 1489251

Yarin Yapı Kredi ile görüşün daha iyi olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı