Çözüldü Atom editörü koddan sonra yapabilecekler çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gustave Le Boon

Hectopat
Umarım sorunumu anlatabilirim. Hani bir kodu yazdıktan sonra nokta koyduğunuzda o kodla ilgili yapabileceğiniz metodlar propertyler çıkar ya. Ben nokta koyduğumda hiçbir tavsiye çıkmıyor. Örneğin button elemetini seçtikten sonra normalde click metodunu göstermesi lazım ancak göstermiyor. Sebebini bilen var mı?

Çözüm
Bu eklentiye ihtiyacın var gibi:

Bu eklentiye ihtiyacın var gibi:

Bu eklenti yüklüymüş ancak bir şey farkettim. Eklentiyi devre dışı bıraktığımda HTML kodu yazarken dahi hiçbir şey önermedi. Ancak benim sorunum JS uzantılı dosyalarda bir şey önermemesi.

Yabancı forumlarda bu eklentinin, attığım diğer eklentiyle beraber kurulup, özelleştirilmesi önerilmiş:

ESLint de kurulabilir, opsiyonel. Ben VS Code'da kullanıyordum, Javascript ile çalışırken.

Yabancı forumlarda bu eklentinin, attığım diğer eklentiyle beraber kurulup, özelleştirilmesi önerilmiş:

ESLint de kurulabilir, opsiyonel. Ben VS Code'da kullanıyordum, Javascript ile çalışırken.

Usta sağ ol, teşekkür ederim. Sorun halloldu. Ancak bu menü baya büyük açılıyor baya kurcaladım eklentinin style dosyasını ama küçültemedim bir türlü. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Yoksa çok mühim değil.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    43,5 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı