Attack On Titan 2 Türkçe Yama [%100] - CidQu

CidQu

Hectopat
Attack On Titan 2 Türkçe Yama

Yama Notu

Dosyaların bir kısmını İngilizce olarak diğer kısmını ise Japonca olarak açabildik. İngilizce olan yerleri el ile çevirsek de, Japonca olan kısımları Translate'den geçirmek zorunda kaldık. Japonca bilmiyoruz.

Bilinen Sorunlar
Oyunu orijinal şekilde oynuyorsanız setup üzerinde dosya konumu seçme yerinde "D:\SteamLibrary\steamapps\common\AoT2\Attack on Titan2" yazan konumdaki "\Attack on Titan2" yerini manuel şekilde kaldırın.

Yama Yüzdesi
%99+ (Bazı Oyun Dosyaları Bulunamamıştır. Örn: Arayüz)

Yama Ekibi
CidQu

Yavuz Selimhan (CidQu) (Çevirmen, Tester, Proje Lideri)
InfGo (Çevirmen, Tester, Yardımcı)

Yama Tool'u
gameside (ZenHax)

İndirme Linki
CidQu Yama Portalı
BURAYA TIKLA

VirusTotal
Link

attack on titan 2 Türkçe yama.

Yama notu

Dosyaların bir kısmını İngilizce olarak diğer kısmını ise Japonca olarak açabildik. İngilizce olan yerleri el ile çevirsek de, Japonca olan kısımları Translate'den geçirmek zorunda kaldık. Japonca bilmiyoruz.

bilinen sorunlar
Oyunu orijinal şekilde oynuyorsanız setup üzerinde dosya konumu seçme yerinde "D:\SteamLibrary\steamapps\common\AoT2\Attack on titan2" yazan konumdaki "\attack on titan2" yerini manuel şekilde kaldırın.

yama yüzdesi
%99+ (bazı oyun dosyaları bulunamamıştır. Örneğin: Arayüz)

yama ekibi.
Cidqu

Yavuz selimhan (cidqu) (çevirmen, tester, proje lideri)
Infgo (çevirmen, tester, yardımcı)

yama tool'u
Gameside (zenhax)

indirme linki
CidQu Yama Portalı
BURAYA TIKLA

VirusTotal
Link

1653435797825.png

Sitenizin https://cidqu.net/projects.html kısmı calismiyor, bilginize. Ayrica elinize saglik.

1. Oyunun yaması olmadığı için İngilizce oynamak zorunda kalmıştım. Şimdi 2 oyunu Türkçe oynamak daha keyifli olacak, teşekkürler.

Buarada 1.oyunun Türkçe yaması çıktı mı?

Eki Görüntüle 1398823

Sitenizin https://cidqu.net/projects.html kısmı calismiyor, bilginize. Ayrica elinize saglik.
Site güncellendi artık projects adınada bir kısım yok onun yerine branches kısmı var. Branches — CidQu

1. Oyunun yaması olmadığı için İngilizce oynamak zorunda kalmıştım. Şimdi 2 oyunu Türkçe oynamak daha keyifli olacak, teşekkürler.

Buarada 1.oyunun Türkçe yaması çıktı mı?

Bu oyundan sonra başlayacağız.

OffTopic: Chidqu'nun sitesini hiç sevmedim bir elden geçirin.
OnTopic: Bir ara oyunu alırsam denerim.
:( Tam olarak hangi yönden beğenmediniz?

@CidQu tam ekrana zorlaması hoş değil hocam.
Asıl websitemiz, cidqu.net Tam ekrana zorlamıyor. Diğerinin tam ekrana zorlaması ise ilerde düzelteceğim bir problem. Responsive yapmadığım zaman indir tuşu yok oluyor bundan dolayı çoğu insan indiremiyordu. Ben de böyle bir kısa çözüm buldum, ilerde düzelteceğim.

Eğer merak ediyorsanız Sitenin Açık Kaynak Kodları:

Geri
Yukarı