Attack on Titan Final Manga hakkında düşünceleriniz

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Bugün Attack on Titan (Shingeki no Kyojin)i bitirdim ve aklımda çok fena düşünceler var.
Manga bitiş yerlerinde Paradis adası gördüğüm kadarıyla yok ediliyor ve Eren'in gömdükleri yerde uçakları düşüren silah vardı. Bu yüzden Eren'in cesedinin orasının işini bitiremediler galiba ve son sayfada bir çocuk Ymir gibi şeyler yaşayacak galiba. Eren devlerin hayatı, arkadaşları rahat hayat yaşasın diye yaptılar bunu ama ilk deve dönen Ymir devasa büyüklükte ve içi açık olan bir ağaçtan aldı bu dev gücünü. Ve galiba bunu Eren'in cesedinde de göreceğiz. Tabii devamı ayrı bir kitap olarak satılırsa ve sanırsam kurucu dev gömülürse ağaç çıkıyor. Ve içinde yaşam oluyor. Bu da demek oluyor ki Ymir'den önce de kurucu Titan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam istemediğim bir sondu belki daha mutlu bir son olabilirdi benim için.Ancak Jean ve Connie'nin yeniden normale dönmesi biraz da olsa mutlu etti.

hocam istemediğim bir sondu belki daha mutlu bir son olabilirdi benim için. Ancak jean ve Connie'nin yeniden normale dönmesi biraz da olsa mutlu etti.

Sonu beni gayet tatmin etti devamı gelirse sararmı bilmem mikasa Armin Eren yok.

Paradis adası henüz yıkılmadı Eren'in ölümünden birkaç yıl sonra yıkıldığı söyleniyor. Eren'in yaptığı şey döngüyü kırmaktı yani bir daha Ymir falan yaşanmayacak. Ağacın pek hikayesi yok, sadece içinde paraziti barındırıyordu. Ondan fazla bilgi yok.
İsayama sadece bitirmek için bitirmiş. Okuyucunun kafasında soru işareti bırakmaması gerekirken daha fazla soru işareti bıraktı. Finali sonradan düşündü muhtemelen. Bu yüzden "Parazit neden orada?" ya da "Ağaç neden bu kadar büyük?" sorularının cevapları sadece fan teorisi olur.
Bu daha yeni başladı. Yeni bölümler gelecekmiş.

Koca bir seri nasıl çöp olur hep birlikte gördük. En sevdiğim 5 animenin ilk sırasında yer alıyordu bu seri ama artık ilk 10'da bile değil. Eskiden AOT ve FMAB favorilerimdi ama artık Naruto ve FMAB favorilerim.

Mangaka bize nefretin iğrenç bir döngü olduğunu ve sürekli kendini tekrar edeceğini söylemeye çalışmış. Hayatta kalan %20'lik kısımda 50-60 yılda çok gelişmiş saçma şekilde. Bana göre çöp.

Koca bir seri nasıl çöp olur hep birlikte gördük. En sevdiğim 5 animenin ilk sırasında yer alıyordu bu seri ama artık ilk 10'da bile değil. Eskiden AOT ve FMAB favorilerimdi ama artık Naruto ve FMAB favorilerim.

Mangaka bize nefretin iğrenç bir döngü olduğunu ve sürekli kendini tekrar edeceğini söylemeye çalışmış. Hayatta kalan %20'lik kısımda 50-60 yılda çok gelişmiş saçma şekilde. Bana göre çöp.
50 60 yıl olduğu kesin midir ?

Hocam çoğu kişi mikasa ek sayfalarda 80 yaşında diyor doğruluğu tartışılır ama rumbling olurken 19 ya da 20 yaşındalardı.

Anladım hocam ama serinin devamı gelmiyecekmiş ama sondaki ek sayfalardaki çocuk dev gücünü yeniden geri getirecek galiba sanırsam.

Geri
Yukarı