Attack on Titan kadar güzel anime önerisi

Merhabalar, AOT'u bitirdikten sonra FullMetal Alchemist Brotherhood hariç hiç bir animeden keyif alamadım. AOT kadar kaliteli hatta AOT'tan daha iyi olduğunu düşündüğünüz animeleri yazar mısınız? Çok teşekkürler.

İzlediğim animeler;
  • Attack on Titan
  • Another
  • Blood of Zeus
  • Dota
  • Death Note
  • One Punch Man
  • Violet Evergarden
  • Jujutsu Kaisen
  • FullMetal Alchemist
  • FullMetal Alchemist Brotherhood
  • Charlotte
  • Sword Art Online
  • Erased
  • The Way of The Househusband
Fate serisini izlemeni öneririm tam bir seinen animesi.

Sırf finalinin kötü olması seriyi sevmemize engel değil AOT hala benim için ilk beşte.
Sevip sevmemek sana kalmış da finalle seriyi bir nevi mahvetti. Mesela Eren ve Reiner gibi karmaşık ve derin karakterleri gülünç duruma düşürdü, birçok plothole var ve çözülen sorular çok az, aksine daha da fazlalaştı.

Vinland Saga, HxH ve Parasyte izleyebilirsin, AOT hemen unutursun bence.

Son düzenleme:
Merhabalar, AOT'u bitirdikten sonra FullMetal Alchemist Brotherhood hariç hiç bir animeden keyif alamadım. AOT kadar kaliteli hatta AOT'tan daha iyi olduğunu düşündüğünüz animeleri yazar mısınız? Çok teşekkürler.

İzlediğim animeler;
  • Attack on Titan
  • Another
  • Blood of Zeus
  • Dota
  • Death Note
  • One Punch Man
  • Violet Evergarden
  • Jujutsu Kaisen
  • FullMetal Alchemist
  • FullMetal Alchemist Brotherhood
  • Charlotte
  • Sword Art Online
  • Erased
  • The Way of The Househusband

Made in Abyss
Kimetsu no Yaiba.

Sevip sevmemek sana kalmış da finalle seriyi bir nevi mahvetti. Mesela Eren ve Reiner gibi karmaşık ve derin karakterleri gülünç duruma düşürdü, birçok plothole var ve çözülen sorular çok az, aksine daha da fazlalaştı.

Vinland Saga, HxH ve Parasyte izleyebilirsin, AOT hemen unutursun bence.
Haklısın zamanla bende biraz soğudum final yüzünden. Teşekkür ederim bakacağım dediklerine
Made in Abyss
Kimetsu no Yaiba.
Monogatari serisini önerebilirim türünün tek örneği denilebilir konuşma ağırlıklı ilginc bi tarzi var
Teşekkürler

Merhabalar, Aot'u bitirdikten sonra fullmetal alchemist Brotherhood hariç hiçbir animeden keyif alamadım. Aot kadar kaliteli hatta Aot'tan daha iyi olduğunu düşündüğünüz animeleri yazar mısınız? Çok teşekkürler.

İzlediğim animeler;
  • Attack on titan.
  • Another
  • Blood of zeus.
  • DotA
  • Death Note.
  • One punch man.
  • Violet evergarden.
  • Jujutsu kaisen.
  • Fullmetal alchemist.
  • Fullmetal alchemist Brotherhood.
  • Charlotte
  • Sword art Online.
  • Erased
  • The way of the househusband.

Steins gate aottan kat kat daha iyi olduğunu düşünüyorum ama beğenmeyebilirsiniz sonuçta herkesin zevk anlayışı farklı.

Geri
Yukarı