ATV'den skandal üstüne skandal!

ATV'nin “kuruluş osman” dizisinde Atatürk'ün tarihe yön veren "ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum" sözü, Osmanlı'ya karşı savaşan Bizans'lı komutana söyletildi: "ben size düşünmeyi değil ölmeyi emrediyorum!"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ATV daha önce de bir dizisinde kapıda asılı duran Atatürk portresini sansürlemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi zehirli fikirlerini başkalarına empoze etmek gibi kötü bir amel sonucu ortaya çıkan durum.
Keşke bu Atatürk'e laf atanlar savaş çıksa eşlerini falan düşman askerlerinden kaçırmaya çalışsalar.

Her millet özgürlüğünün kıymetini bilir çünkü mücadele etmiştir.
Biz 15 yaşında lise öğrencilerini sırf birileri ülkenin kurucusuna laf etsin diye şehit vermedik.

Hak etmiyorlar.

Atatürk'e düsman olanlar tarihi okumamistir cahillerdir veya Yunanları destekledikleri için ideolojik olarak Atatürk'e düsmansiniz. Atatürk'e körü körüne düsman olanlar Ege sahillerini önce gezin sonra nasıl bizim olmus iyics arastirin bu sadece bir örnek. Atatürk'e neden minnettar olmamiz gerektigi için bir sürü somut örnek verebilirim. Fakat onlar Atatürk'e düşman olmak, kin beslemek için 1 tane somut elle tutulur bir örnek veremezler. Neden mi? Çünkü bunlar beyinleri yıkanmis 20.yy baslarinda İngiltere tarafindan gonderilen sahte casus imamlarin kalintilari.

Ben size düşünmeyi değil diye başlıyor cümle. Kısaca haber saçma. Zira direkt olarak Atatürk'ten alıntı değil. ATV'den hazzetmem ancak doğruya doğru, burada bir skandal yok.

Geri
Yukarı