ATV'den skandal üstüne skandal!

ATV'nin “kuruluş osman” dizisinde Atatürk'ün tarihe yön veren "ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum" sözü, Osmanlı'ya karşı savaşan Bizans'lı komutana söyletildi: "ben size düşünmeyi değil ölmeyi emrediyorum!"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ATV daha önce de bir dizisinde kapıda asılı duran Atatürk portresini sansürlemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben size düşünmeyi değil diye başlıyor cümle. Kısaca haber saçma. Zira direkt olarak Atatürk'ten alıntı değil. ATV'den hazzetmem ancak doğruya doğru, burada bir skandal yok.

Direkt alıntı olmasa da bu benzerlik tesadüf değil, amacın ne olduğu belli. Atatürk'e hakaret ve itibarsızlaştırma çabası her zaman yapılan bir şey.

Ben size düşünmeyi değil diye başlıyor cümle. Kısaca haber saçma. Zira direkt olarak Atatürk'ten alıntı değil. ATV'den hazzetmem ancak doğruya doğru, burada bir skandal yok.

Bunun içinde açıklama yapıldı zaten. Herkes önü arkası kesilmiş videoyu izleyip laf atmaya başlamış. Şaşırmadım :).

1624608536807.png

Son düzenleme:
İnanmazsan inanma, napayım? Düşünmeyi değil, ölmeyi emrediyorum sözünden önce askerlere düşünmemeleri gerektiğini söylüyor. Çünkü bizans askerleri korkak kaybedilen savaşlar sebebiyle. İnanmıyorsan inanma.
Başka söz bulamamışlar mı? Bi' de utanmadan savunuyorsun. Atatürk'ün portresini bile sansürledi adamlar. Pardon adam diyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı