Audi Cup 2019 Fenerbahçe vs. Bayern Münih (1-6)

House of HOO

Decapat
Evet Fenerbahçe'liler olarak eksiklerimizin bağıra bağıra kendini gösterdiği bu maçtan iyi bir ders çıkarmalıyız, özellikle de yönetimimizin bu dersten en büyük payı kapması gerekiyor. Şahsen ben skora fazla şaşırmadım sonuçta Avrupa'nın en iyi takımlarından biriyle karşı karşıyaydık, çok göze batan birkaç şey vardı bunlara yoğunlaşılması gerektiğini yöneticilerimizin kavraması gerek. Eksiklerimizin neler olduğu belli zaten hepsini sıralamayacağım. Son olarak Dirar'ın yaptığı çocukça hareket dünyanın izlediği bir maçta bizi bir nebze küçük düşürdü, olmasa daha iyiydi. Fenerbahçe ne zaman takım ruhuna sahip ve mücadeleci oyunculardan oluşan bir kadro kuracak diye merak etmiyor değilim, yazık.

Dipnot: Futbol fanatizmi insanları olmadıkları hallere büründürebiliyor, lütfen yorumlarımızı ve eleştirilerimizi kışkırtma amacı gütmeden yapmamaya özen gösterelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayern Münih ile kıyaslama yapmak bence doğru değil. Ayrıca stopersiz oynadık diyebilirim. Zaten bir stoper, bir 6 numara, bir forvet alınacağını başkan söyledi. Gelen isimlerin kalitesi, kadronun nasıl olacağını gösterecektir.

Max Kruse’nin performansı, hırsı, en azından doğru bir transfer olabilmiş dedirtiyor. Öte yandan Dirar’ın ve Isla’nın geçtiğimiz sene de yaptığı hataları mevcut, performansları beni şaşırtmadı. Yukarıdaki arkadaşımın da dediği doğruysa yani stoper alınacaksa umarım doğru adam bu diyebileceğimiz bir transfer olur.

Bir Galatasaray taraftarı olarak iki Fenerbahçeli arkadaşım ile birlikte izledim. Bayern Münih eğer 90 dakikayı ilk yarıdaki kadro ile oynasaydı, maç 10 dakikada 1 gol ortalaması ile devam eder ve skor 9-0'a doğru giderdi. Hücum hattına Rodrigues, Vedat, Max Kruse filan takviye edilirken stoper, bek ve defansif saha alan oyuncusu olarak zafiyetler ikinci plana atılmış. Dirar'ın hem goldeki hem de saha kenarındaki hareketi aşırı amatörceydi.

Umarım bu akşam Real Madrid maçında Fenerbahçe bu kadar kolay teslim olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı