Aura Creator aygıt yok

Eki Görüntüle 1708391

Eki Görüntüle 1708392

PC sıfırlamadan önce RAM'leri görüyordu ama şimdi RAM'leri görmüyor. 4 defa sildim yükledim. Ayarı falan var mı?
Sadece cihaza tıklayın -> anakart modelinizi seçin -> adreslenebilir başlık sekmesine tıklayın -> sağ taraftaki yeniden tarama seçeneğine tıklayın. Sorunu çözer ve Ram'iniz asus aura sync ile senkronize edilir.

Sadece cihaza tıklayın -> anakart modelinizi seçin -> adreslenebilir başlık sekmesine tıklayın -> sağ taraftaki yeniden tarama seçeneğine tıklayın. Sorunu çözer ve Ram'iniz asus aura sync ile senkronize edilir.
kral sadece cihaza nerden giricem daha detaylı anlatma şansın varmı

hangi uygulamadan yapıcam

Son düzenleme:
kral sadece cihaza nerden giricem daha detaylı anlatma şansın varmı
Hocam program ben de kurulu değil.Anladığım kadarıyla bu adımları takip etmeniz gerekiyor.
Device -> select your motherboard model -> click on addressable header tab -> click on rescan option on right side.Ve sisteminizi yeniden başlatmanız gerekiyor.
1.jpg
2.jpg

Hocam program ben de kurulu değil.Anladığım kadarıyla bu adımları takip etmeniz gerekiyor.
Device -> select your motherboard model -> click on addressable header tab -> click on rescan option on right side.Ve sisteminizi yeniden başlatmanız gerekiyor.
Eki Görüntüle 1708426
Eki Görüntüle 1708427
kral dediğini yaptım armoury crate de gözüküyor ama aura creator de gözükmüyor sıkıntı o

Armoury Crate UWP App 5.0.11.0
ROG Live Service 1.3.10.0
AURA Service (Lighting Service) 3.05.29
Armoury Crate lite service 5.0.8
ASUS HAL 1.2.8.0
Aura Kit 20200317
Device Kit 2.1.2.3

Programları kurulumu ?

- W10'da hızlı önyüklemeyi ve uykuyu devre dışı bırakın
- C:\Program Files (x86)\LightningService altındaki LastProfile.xml silmeyi deneyin denmiş ve çok kişide görülmüş bir sorunmuş programların güncel versiyonlarını indirin ve ram yönetim programınız var ise onun da güncel versiyonunu indiriniz.( Kingston FURY CTRL RGB Control Software - Kingston Technology ). Durumu bu şekilde yenileyinde tekrar bakalım.Bir kişide bios sıfırlamış buna da bakabilirsiiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı