AutoCAD ve benzer uygulamalar için HP victus nasıldır?

Yazilimmuh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yukarıda gördüğünüz bilgisayarı kardeşim için bahsettiğim tarz mühendislik uygulamaları ve nadiren oyun amaçlı seçtim,12.nesil Intel olması, DDR5 olması, 16'ya yükseltmeyi düşünüyoruz sistem belleğini yetmezse. Bu bütçede gerçekten iyi durdu gözüme, merak ettiğim bu kasada kronik herhangi bir sorun var mıdır ısı konusu olsun veya başka göze çarpan bir sıkıntısı tespit eden var mı? Bana şu anki fiyatlamalarda bayağı F/P geldi, bu donanım bu bilgisayara bu fiyata konduysa altında başka bir sorun var mıdır diye araştırmaktayım, internette bir sorundan yakınan da görmedim (kapak açtığında titremesi dışında).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var soğutma konusunda gayet yeterli ve sessiz çalışıyor en azındanb benim gözümde monitör titreme sorunu pek bende problem yaratmadı bir tek ekran azıcık sarımtırak çok fark ettirmiyor ama yine kaliteli monitörler yanında sarımsı kalıyor bir de ben çözemedim siyah bir ekrana geçtiğimde otomatik parlaklık kısıyor gibime geliyor beyaz bir sayfaya geçtiğim de parlaklık artıyor ama bunu beyaz daha fazla ışık verir vs tarzında değil cidden siyahın parlaklığı azalıyor. 16 ya da yükselttim pcyi

Bende var soğutma konusunda gayet yeterli ve sessiz çalışıyor en azındanb benim gözümde monitör titreme sorunu pek bende problem yaratmadı bir tek ekran azıcık sarımtırak çok fark ettirmiyor ama yine kaliteli monitörler yanında sarımsı kalıyor bir de ben çözemedim siyah bir ekrana geçtiğimde otomatik parlaklık kısıyor gibime geliyor beyaz bir sayfaya geçtiğim de parlaklık artıyor ama bunu beyaz daha fazla ışık verir vs tarzında değil cidden siyahın parlaklığı azalıyor. 16 ya da yükselttim pcyi
Hoparlörler ,ssd gibi donanım parçaları ile deneyimleriniz nedir acaba ?Bahsettiğiniz gibi çok fark ettiremediğini tahmin ediyorum bende sarımtırak konusunu,12500h ı kaçırmaya değmez kanaatindeyim.

Hoparlörler, SSD gibi donanım parçaları ile deneyimleriniz nedir acaba? Bahsettiğiniz gibi çok fark ettiremediğini tahmin ediyorum bende sarımtırak konusunu, 12500h ı kaçırmaya değmez kanaatindeyim.

Hoparlör aman aman yüksek bir ses çıkarmıyor ayarlardan mono hoparlörü açarsan sesi artıyor Windows 11 kullanmak zorundasın driverları 10 da tam güncellemiyor 476 GB alan var hız konusunda gayet iyi ısınma konusunda bir problem yaşamadım 3 USB portu falan gayet güzel takıntın varsa parmak izi çok kalıyor bilgisayarın üstünde sarımtırak olayı çözemedim ama alırsan anlarsın çok bir etkisi yok ama.

Ben bir de 2. el RAM'in aynısından aldım aceleye getirip bir şey olmaz deyip bataryayı çıkarmadan taktım bios kitlendi sen o hatayı yapma yapsanda BIOS pilinin fişini çekip taktığında sorun çözülüyor statik elektriği de boşaltman lazım o yüzden adaptörü çıkarıp takmayı dene CL40 RAM almak zorundasın 2. el olarak aynı markada alabilrisin.

Hoparlör aman aman yüksek bir ses çıkarmıyor ayarlardan mono hoparlörü açarsan sesi artıyor Windows 11 kullanmak zorundasın driverları 10 da tam güncellemiyor 476 GB alan var hız konusunda gayet iyi ısınma konusunda bir problem yaşamadım 3 USB portu falan gayet güzel takıntın varsa parmak izi çok kalıyor bilgisayarın üstünde sarımtırak olayı çözemedim ama alırsan anlarsın çok bir etkisi yok ama.

Ben bir de 2. el RAM'in aynısından aldım aceleye getirip bir şey olmaz deyip bataryayı çıkarmadan taktım bios kitlendi sen o hatayı yapma yapsanda BIOS pilinin fişini çekip taktığında sorun çözülüyor statik elektriği de boşaltman lazım o yüzden adaptörü çıkarıp takmayı dene CL40 RAM almak zorundasın 2. el olarak aynı markada alabilrisin.
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Daha ucuzu
Oradan sipariş verdik hocam ,katalogda problem varmış satıcının trendyolda açtığı satışta o yüzden özelliklerin anlaşılabilir olması açısından hepsiburada daki linki atmıştım,teşekkürler yine de .

Yeni konular

Geri
Yukarı