Autohotkey virüslü mü?

Noox

Hectopat
Daha fazla  
Autohotkey yazılımını indirdim. Programı çalıştırmadan önce virüs taraması yaptım. Windows Defender virüs olmadığını söylüyor, fakat VirusTotal'de tarattığımda 1 tane program virüs olduğunu söylüyor ama diğer virüs programlarda görünmüyor. AutoHotkey güvenilir midir, indirmemeli miyim?

Autohotkey yazılımını indirdim. Programı çalıştırmadan önce virüs taraması yaptım. Windows Defender virüs olmadığını söylüyor, fakat VirusTotal'de tarattığımda 1 tane program virüs olduğunu söylüyor ama diğer virüs programlarda görünmüyor. Autohotkey güvenilir midir, indirmemeli miyim?

VT linki atar mısınız?

Autohotkey yazılımını indirdim. Programı çalıştırmadan önce virüs taraması yaptım. Windows Defender virüs olmadığını söylüyor, fakat VirusTotal'de tarattığımda 1 tane program virüs olduğunu söylüyor ama diğer virüs programlarda görünmüyor. Autohotkey güvenilir midir, indirmemeli miyim?

Bana göre güvenli bir yazılım değil sizin tercihinize kalmış bir şey.

Virüsler uzmanlık alanım olduğu için cevap vereyim. Kullanmamanı kesinlikle öneriyorum çünkü sıradan bir virüs çeşidi değil o arkaplanda bilgisayarına virüs bulaştırır ağ bağlantında sorunlar meydana gelebilir.
AutoHotkey V2'de böyle sonuç verdi. Bu güvenilir midir?

Geri
Yukarı