AUX girişi olmayan, USB girişi olan araçta nasıl müzik dinlenebilir?

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Ford Focus 2013 model aracım var. 1 adet USB girişi var. AUX girişi yok. Bluetooth yok.

Bir adet FM Transmitter kullanıyorum ancak frekans sorunlarından dolayı çok başımı ağrıtıyor.

Bu USB girişine herhangi bir cihaz bağlayıp bu cihaza da Bluetooth veya AUX kablosuyla telefonumu bağlayıp araçtaki "USB" seçeneğiyle müzik dinleyebilir miyim?

Herkese selamlar.

Ford Focus 2013 model aracım var. 1 adet USB girişi var. AUX girişi yok. Bluetooth yok.

Bir adet FM Transmitter kullanıyorum ancak frekans sorunlarından dolayı çok başımı ağrıtıyor.

Bu USB girişine herhangi bir cihaz bağlayıp bu cihaza da Bluetooth veya AUX kablosuyla telefonumu bağlayıp araçtaki "USB" seçeneğiyle müzik dinleyebilir miyim?
Dinlersin.

Tam olarak hangi cihazı almam gerekli?
USB-Bluetooth gibi bir şey işini görebilir ama verimli olur mu bilemem. Çakmaklık girişine takılan USB- Bluetooth aletler var. Onlara da göz atabilirsin.
Emin misiniz işe yarayacağından? Araçtaki USB seçeneği USB'nin içerisindeki dosyaları okumak üzerine çalışıyorsa?
Bluetooth dongle kullanmalisin.
Sadece dongle mı?

USB-Bluetooth

Emin misiniz işe yarayacağından? Araçtaki USB seçeneği USB'nin içerisindeki dosyaları okumak üzerine çalışıyorsa?

USB girişi güç alması için gerekli USB'den okumayacak. Aracınız da AUX girişi yokmuş şimdi fark ettim. Diğer arkadaşın dediği gibi Bluetooth Dongle almanız iyi olacaktır. İnternette araç için Bluetooth Dongle diye aratırsanız bulursunuz.

Linkteki gibi bir aparat kullanan arkadaşım var. Onda da Focus var.
n11.com'dan Araç Anfili FM Bluetooth Dönüştürücü USB TF kart FM Radio MP3 Pl seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Bir de başka bir aparat var. Belki işinize yarar.

Linkteki gibi bir aparat kullanan arkadaşım var. Onda da Focus var.
n11.com'dan Araç Anfili FM Bluetooth Dönüştürücü USB TF kart FM Radio MP3 Pl seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Bir de başka bir aparat var. Belki işinize yarar.
İlkini alacağıma aslında araca AUX girişi bağlatırım, daha kolay, daha masrafsız olur. İkincisi işe yarar mı ki?

İlkini alacağıma aslında araca AUX girişi bağlatırım, daha kolay, daha masrafsız olur. İkincisi işe yarar mı ki?
Doğrusu bunu bilmiyorum fakat ilkini biliyorum. Dediğim gibi Focus ile kullanan arkadaşım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı