"AUX to Bluetooth" cihaza Bluetooth kulaklık bağlama

lecolawrld

Hectopat
Merhaba, elimde bir adet "AUX'tan Bluetooth'a dönüştürücü" alet, bir de Bluetooth kulaklık var. Bu ikisini kullanarak PC'mden kablosuz ses aktarımı yapmak istiyorum(PC'mde dahili Bluetooth yok) ama ikisini eşleştirmek için bir yöntem bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde bir adet "AUX'tan Bluetooth'a dönüştürücü" alet, bir de Bluetooth kulaklık var. Bu ikisini kullanarak PC'mden kablosuz ses aktarımı yapmak istiyorum(PC'mde dahili Bluetooth yok) ama ikisini eşleştirmek için bir yöntem bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
AUX'tan Bluetooth'a dönüştürücü dediğiniz büyük ihtimalle tam tersi şekilde işliyor. Yani siz telefondan o cihaza bağlanıyorsunuz, o cihaz da sesi AUX çıkışından veriyor. Böylelikle BT özelliği olmayan teypler için falan BT ile müzik dinliyorsunuz.

AUX'tan Bluetooth'a dönüştürücü dediğiniz büyük ihtimalle tam tersi şekilde işliyor. Yani siz telefondan o cihaza bağlanıyorsunuz, o cihaz da sesi AUX çıkışından veriyor. Böylelikle BT özelliği olmayan teypler için falan BT ile müzik dinliyorsunuz.
Cihaz bahsettiğiniz cihaz. Ama sadece tek taraflı çalışması bana saçma geldi açıkçası.

Aynı konuyu açmıştım Sosyal'de. İşe yaramıyormuş PC'de. Tam tersi işliyormuş.

O zaman Bluetooth to AUX olurdu.
AUX to Bluetooth, çünkü bu cihazda çevirme gereksinimi duyulan şey Bluetooth değil, AUX girişi. AUX girişini Bluetooth'a çevirmek. Benim amacımsa Bluetooth to AUX olarak kullanmak.
Aynı konuyu açmıştım Sosyal'de. İşe yaramıyormuş PC'de. Tam tersi işliyormuş.
Tüh ya, neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı