Çözüldü AV bildirimleri neden geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

strigoi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Eskiden bu bildirimler gelmezdi. Şimdi nedense Kaspersky adlı antivirüsü kapattığımda vs. bu bildirimler geliyor. Nereden kapatacağım?

Adsız.png

Ad2sız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, bilgisayarı yavaşlatıyor. Örneğin YouTube'da bir video izlerken ileri atlama tuşuna bastığımda 2 sn sonra ekrana yansıyor ve beni deli ediyor. Bir çaresi varsa söyle yapayım.
Veritabanı güncelleyip tam tarama yap. Kaspersky raporlarını paylaş. Bütün sistem tarama raporlarını paylaşabilirsiniz. Bütün Kaspersky raporlarını paylaşın.

Herkesin bilgisayarı sizin gibi değil yalnız, bunu bilmeniz lazım.
Nasıl? Doğru diyorsunuz herkesin bilgisayarı benimki gibi değil. Bilgisayarında benim gibi ECS anakart yok başkalarının. Sürücü güncellemesi bile gelmeyen GF108 GPU'lu Fermi mimarili GT 730'u yok tabii herkesin. Bilgisayarımda HDD dışında başka bir disk de yok. Hatta bugüne kadar hiç SSD görmedim. Bir yakınımın 120 GB HDD'li Asus Laptobu dışında eve Asus hiçbir şey de girmedi...

Veritabanı güncelleyip tam tarama yap. Kaspersky raporlarını paylaş. Bütün sistem tarama raporlarını paylaşabilirsiniz. Bütün Kaspersky raporlarını paylaşın.

Nasıl? Doğru diyorsunuz herkesin bilgisayarı benimki gibi değil. Bilgisayarında benim gibi ECS anakart yok başkalarının. Sürücü güncellemesi bile gelmeyen GF108 GPU'lu Fermi mimarili GT 730'u yok tabii herkesin. Bilgisayarımda HDD dışında başka bir disk de yok. Hatta bugüne kadar hiç SSD görmedim. Bir yakınımın 120 GB HDD'li Asus Laptobu dışında eve Asus hiçbir şey de girmedi...
Çözdüm sorunu çözdüm. Kapatmama gerek kalmadı.

Bu yazıları yazdığım bilgisayar 2GB RAM'e sahip, ekran kartı yok. Pentium Dual Core işlemci. Bari HDD seninkinden iyi, o kadar. İçinde Fedora yüklü, ama bir şey açtın mı yanında tarayıcı açtın mı kasmazsa şaşırıyorum. Son kez şunu söyleyeyim, anakartı da Foxconn G41 MXE...

Yeni konular

Geri
Yukarı