Avast antivirüs malware mi?

Infinity Reppa

Decapat
Daha fazla  
Hani internetten "falan dosya yükleyicisi" indiriyorsunuz ya (içlerinde adware olanlardan) neden bu installerlar Avast antivirüs indirmeyi teklif ediyor? Neden adwareli bir yazılım Avast antivirüs indirmeyi teklif ediyor? Avast bunlarla anlaşıyor mu yoksa installerları yapanlar kafalarına göre mi Avast'ı koyuyorlar?

Hani internetten "falan dosya yükleyicisi" indiriyorsunuz ya (içlerinde adware olanlardan) neden bu installerlar Avast antivirüs indirmeyi teklif ediyor? Neden adwareli bir yazılım Avast antivirüs indirmeyi teklif ediyor? Avast bunlarla anlaşıyor mu yoksa installerları yapanlar kafalarına göre mi Avast'ı koyuyorlar?

Evet. Avast zararlı bir yazılımdır. Dediklerinize ek olarak firma kullanıcılarının bilgilerini izinsiz bir şekilde toplayıp başka firmalara parayla satmaktadır. Bu nedenle kullanmanızı tavsiye etmem.

Avast antivirüs öneririm fakat kesinlikle ücretsiz halini. Neden derseniz Premier yani paralı Key yazdım, Premier iniyordu fakat bir anda mavi ekran verdi. Ondan dolayı Premier değil Free öneriyorum.
Avast virüs olmasın o hocam?

Ben zararını görmedim hatta bi çok virüsten korudu
MEMZ den bile. siz ne derseniz deyin,
Bence en güzel belleşşş antivirüs avast. Hem kasperskyden hızlı kuruluyor & arayüzü kolay.
ben kaçar yoksa beni dövüceklerrrr; Run.... ;)

Forumda avast! anti- pardon virüsünü önermek yasaklanmalı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı