Avast, GameLoop'a virüs diyor ve uygulama kaldırılmıyor

Begoo21

Decapat
Daha fazla  
PUBG Mobile oynamak için GameLoop yükledim ve yüklendi. Sonra açmaya çalıştırdığımda açılmadı virüs falan dedi ve ben de sileyim dedim ama görseldeki gibi hata verdi. Ve Avast antivirüs'de de virüs diyor nasıl sileceğim?

unknown.png

"Fanboyluğu bıraksanız artık"

Sen rezalet bir şeye fanboysun, farkında mısın? Hani Avast kendini bile virüs görebiliyor ve gördü de.
Avast!'ı sevmediğimi belirtmiştim, lakin virüs değil. Saçmalamayın. 8 yıl önce yaşanan bir olay bu.

Konuyu kirletmeyelim, ne yazacaksan:

Buradan devam.

Artı -1 Eksi
Sorun Avast kaynaklı. Avast kaldırmaya çalıştığınız yazılımı zararlı olarak tespit ettiğinde bloklar bu da kaldırma uygulamasını bloklayacağı için izin vermez. Avast veya bir AV kullanmasını bilmezseniz bu tür şeyler başınıza gelebilir. Avast kaldırın demelerinin sebebi kolay yoldan bu olduğu için. Çünkü ayarlarından izin ve istisnalara vs ekleyip tekrar denemeniz gerekecek.

Ayrıca hala kaldıramadıysanız GameLoop tekrar yükleyip kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanmayacaksanız da tekrar yükleyip kaldırın, çünkü Avast o dosyayı silmiş olabileceğinden aynı sorunu yaşamanız muhtemel.

Yeni konular

Geri
Yukarı