Avast iyi midir?

OzZaN

Centipat
Makaleler
4
Yer
ABD, Texsas
Avast antivirüs bile değil kızgın atıcaksanız atın! "Avast'ın yan kuruluşu milyonlarca dolar kazanç elde etmek için kullanıcı verilerini sattı 2013'te Avast “anonim” kullanıcı verilerini toplayan ve bu verileri internet üzerinde faaliyet gösteren işletmelere satan jumpshot firmasını satın aldı." sadece birkaç virüs çeşidini bulabiliyor. Gidip PC'deki Keylogger'ı Avast ve AVG ile silmeyi deniyenlere hiçbir sözüm yok.

Dosya Ekleri

• kzıgı atın.PNG
    kzıgı atın.PNG
    45,8 KB · Görüntüleme: 21

InternetciMen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Avast antivirüs bile değil kızgın atıcaksanız atın! "Avast'ın yan kuruluşu milyonlarca dolar kazanç elde etmek için kullanıcı verilerini sattı 2013'te Avast “anonim” kullanıcı verilerini toplayan ve bu verileri internet üzerinde faaliyet gösteren işletmelere satan jumpshot firmasını satın aldı."

Avast'ın eskiden yaptığı kullanıcı veri satmasını da kanıtlayamazsınız. Ayrıca Avast'ı Norton aldı ve artık böyle şeyler yok. Sizin kullandığınız tarayıcı bile verilerinizi satıyor sadece siz araştırmıyorsunuz veri güvenliği diye bir şey bu günlerde imkansızdır.

OzZaN

Centipat
Makaleler
4
Yer
ABD, Texsas
Avast'ın eskiden yaptığı kullanıcı veri satmasını da kanıtlayamazsınız. Ayrıca Avast'ı Norton aldı ve artık böyle şeyler yok. Sizin kullandığınız tarayıcı bile verilerinizi satıyor sadece siz araştırmıyorsunuz veri güvenliği diye bir şey bu günlerde imkansızdır.

Peki, kullandığım tarayıcının hakkında kanıtın var mı? @Alq hocamız yaptı.

404631

Decapat
Ayrıca belki motorunu bile kendim yaptığım tarayıcı kullanıyorum. Kendime özel yaptım belki ne biliyon.

Yeni konular

Yukarı