Avast sonuçları virüs mü?

ERK3

Femtopat
Daha fazla  
Avast az önce "şu an korunmuyorsunuz" dedi. Girdim, ne oldu anlamadım etkinleştirdim gezerken. Avast'ta günlükler kısmında bu arkadaşları gördüm, ne olduğunu anlamadım. Bilen var mı, virüs müdür? IP'me mi bağlanıyor anlayamadim? Bunlardan bir sürü var, bilgisayarı açar açmaz başlamışlar. Windows hizmetleri için ana bilgisayar işlemi her saniye oluyor, az önce yine oluştu bu şekil. Bilenler yazsın, net bir şekilde sizde de var mı bu tür şeyler?

1652701436809.png

1652701499418.png

Bu programlar nedir? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
PC taratin demeyin, bir şey indirmedim. En son 1 sene önce indirdim, 1 hafta önce tarama yaptım temiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC taratın demeyin demişsiniz ama başka yolu da yok şüphelendiysen taratıcaksın.
Özellikle Kaspersky veya Malwarebytes gibi kaliteli bir programla taratırsan daha iyi olur.

Attıklarına baktığımda tek gördüğüm Windows'un hizmetlerinden biri olduğu.
svchost.exe Windowsun bir hizmeti çünkü ve konumuda doğru görünüyor.

PC taratın demeyin demişsiniz ama başka yolu da yok şüphelendiysen taratıcaksın.
Özellikle Kaspersky veya Malwarebytes gibi kaliteli bir programla taratırsan daha iyi olur.

Attıklarına baktığımda tek gördüğüm Windows'un hizmetlerinden biri olduğu.
svchost.exe Windows'un bir hizmeti çünkü ve konumuda doğru görünüyor.

Tarattim temiz onları biliyorum ama neden engellediğini anlayamadığım için sordum.

Tarattim temiz onları biliyorum ama neden engellediğini anlayamadığım için sordum.
O konuda fikrim yok ama attığınız dosyalar Windows'un hizmetleri sorun olmamalı yani.
Ben Kaspersky kullanıyorum daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım.

PC'yi açar açmaz başlamış ve engelliyor acaba virüs falan mı diye sordum.

O konuda fikrim yok ama attığınız dosyalar Windows'un hizmetleri sorun olmamalı yani.
Ben Kaspersky kullanıyorum daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Çekya ne alaka işte keyloggermı var bağlanıyorlar mı acaba?

Avast az önce "şu an korunmuyorsunuz" dedi. Girdim, ne oldu anlamadım etkinleştirdim gezerken. Avast'ta günlükler kısmında bu arkadaşları gördüm, ne olduğunu anlamadım. Bilen var mı, virüs müdür? IP'me mi bağlanıyor anlayamadim? Bunlardan bir sürü var, bilgisayarı açar açmaz başlamışlar. Windows hizmetleri için ana bilgisayar işlemi her saniye oluyor, az önce yine oluştu bu şekil. Bilenler yazsın, net bir şekilde sizde de var mı bu tür şeyler?

Eki Görüntüle 1389505

Eki Görüntüle 1389507

Bu programlar nedir? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
PC taratin demeyin, bir şey indirmedim. En son 1 sene önce indirdim, 1 hafta önce tarama yaptım temiz.
Malwarebytes, Kaspersky, ESET. Bunlardan biriyle deneyin.

Düzenleme:Taratmışsınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı