Avast tam tarama ne kadar sürer?

Konuyu soru tipi olarak açmanız lazım çözüldü işaretlemek için. Benim mesajımı çözüm işaretlemekte eminseniz, raporluyorum.

Bazen konu açacağım zaman soru tipi yapacak olsam da bulamıyorum kayboluyor bazen. Konuyu açınca otomatik olarak soru tipi oluyor :D. Eminim.
Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. İyi forumlar.

Bazen konu açacağım zaman soru tipi yapacak olsam da bulamıyorum kayboluyor bazen. Konuyu açınca otomatik olarak soru tipi oluyor :D. Eminim.
Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. İyi forumlar.
Bazı kategorilerdeki konular soru olarak açılamıyor. Ek olarak moderatör soru yerine konuya dönüştürmüş olabilir.

@Shaw Dickerson

Avast'ı önermem hocam maalesef sürekli hataları bulunuyor, bir ara bilgi sattığı falan ortaya çıkmıştı. Olaylıdır kendileri yani.
Ortaya çıkmadı, çoktan beri biliniyordu ve kurulum öncesi her kullanıcı bundan haberdar ediliyordu. Okumadıkları kullanıcı sözleşmesinden mağdur oldular sadece. Fail şirket Jumpshot da bu olaydan sonra direkt kapatıldı zaten.

Virüs değildir tabii ki ama çoğu kişi Kaspersky öneriyor ve kullanıyor. Ondan hak verdim @Samotne Ciasteczka'a.
Sen kullandığın antivirüsü değiştirmeye niyetliysen başka söze ne hacet tabii. Ben Avast hakkında söylenen yalan yanlış cümlelere karşı çıkıyorum.

En geç 3 saate biter ancak iptal etmeni öneririm. Avast'ın kendisi virüs zaten. Kaliteli bir AV ile taratın. En basitinden Kaspersky Security Cloud Free olabilir. Avast'ı silin.

@acv @24099 @Murat5038 @Kaspersky Kullanıcısı
resim_2020-11-24_174955.png
İndirmem gereken program bu değil mi?

Peki Avast'ın koruması ve taraması hakkında ne düşünüyorsunuz? Kaspersky ile yarışabilir mi sizce?
Kaspersky ile yarışamaz tabii ki ama bildiğim kadarıyla iyidir.

Kuruluşların yaptığı testlerde de iyi sonuçlar alan bir ürün.

@Shaw Dickerson

Sen kullandığın antivirüsü değiştirmeye niyetliysen başka söze ne hacet tabii. Ben Avast hakkında söylenen yalan yanlış cümlelere karşı çıkıyorum.

Ben zaten şu an Kaspersky kullanıyorum yani bir de şu var o kadar işi övüyor. Bir şey var demek ki hele ki bu konuda bilgili olan kişiler. Murat5038, Akil Gündoğan gibi kişiler vs.
Bence Avast, Kaspersky'ın yanından bile geçemez. Sicili temiz değil. Daha önce hacklendi ve sürekli Premium almanıza sevkedip duruyor. Avast fanboyluğuna gerek yok.

@Shaw Dickerson

Bir de bana ne anlatmaya çalışıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı